Ar mums priklausytų paskolos subsidija iš savivaldybės?

Sveiki, prieš savaitę gimė vaikas, esam jauna šeima, paėmę būsto paskolą ar mums priklausytų paskolos subsidija iš savivaldybės? Nes buvau nuvykęs į savivaldybe tai pareiškė, kad subsidija priklauso tik paėmus lengvatinę būsto paskolą nors yra pažįstamų, kurie negavo lengvatinės būsto paskolos, o kai atsirado vaikas gavo 10 procentu paskolai padengti. Ačiū.

Zydrunas
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Žydrūnai, dėkui už klausimą. Norint gauti paramą būstui, Jums visų pirma reikia gauti pažymą iš savyvaldybės, kad Jums priklauso parama ir kokio dydžio. Jeigu Jums ji priklauso - gausite pažymą savivaldybėje. Su ta pažyma vykstate į bankus ir teiraujatės dėl lengvatinės paskolos gavimo. Gaunate pasiūlymus ir renkatės geriausias sąlygas pasiūliusį banką.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų