Planuoju imti paskolą būstui isigyti arba statyti, pradinis įnašas sukauptas

Sveiki, planuoju imti paskolą būstui isigyti arba statyti, pradinis įnašas sukauptas, pajamos pakankamos (2000€). Tačiau tėvai planuoja imti vartojamą kreditą iš unijos savų namų renovacijai apie 10000€, jie ją gauna, tačiau unija nori laiduotojo, ar galiu aš juo būti, ar nepakenks man imant paskolą iš banko? Unija teigia, kad ne, nes as pasirašysiu tik ant skolos vekselių ir su manimi nebus pasirašomos jokios skolos sutartys.

Kristina
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kristina, dėkui už klausimą. Na, jeigu pajamos pakankamos ir dengs tiek vartojimo kredito įmokas ir būsto paskolos, tuomet problemų nekils. Formaliai ta laidavimo sutartis gal ir niekur nefigūruoja, tačiau turite realiai ir pagalvoti apie blogiausią variantą ir ar pajėgsite išsimokėti dvi paskolas vienu metu. Beje, imdami būsto paskolą banke, tikėtina, kad pildysite formą kur bus klausimas ar turite kokių nors įsipareigojimų, tad turėsite meluoti. Geriausias variantas yra, kad pasikalbėtumėte su banku, kuriame planuojate imti paskolą ir sulaukti jų nuomonės įvertinus Jūsų situaciją.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų