Ar yra tikimybė, kad gausiu paskolą būstui?

Sveiki. Vis nerimauju. Ar yra tikimybė, kad gausiu paskolą būstui, jei toje pačioje imonėje dirbu jau 15 mėnesių, o prieš 5 mėnesius įmone sugalvojo pakeisti visiškai naują darbo sutartį, kuri buvo vėl su bandomuoju laikotarpiu ir neterminuota sutartimi. Kurioje pasirodo pasikeitė viskas, įmones pavadinimas, direktorius. Banke vadybininkė užsiminė, kad galima gauti praėjus bandomajam laikotarpiui ir gavus bent vieną atlyginimą po jo ir skaičiuojant buvusios įmones atlyginimus sudėjus. Ar tai tikrai yra įmanoma?

Karolina
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Karolina, dėkui už klausimą. Įmanoma, bet priklausys ir nuo banko bei nuo bendros Jūsų situacijos, profesijos, bendro portreto. Patariu nustoti nerimauti ir nuvykti į SEB, Luminor, Swedbank su norimo pirkti būsto skelbimu/kaina, pateikti savo situaciją ir paprašyti įvertinimo. Kas bus, kaip bus, ko trūksta. Sulaukite bankų pasiūlymų ir pasirinkite teisingai. Niekas, tik bankai tiksliai atsakys kaip jie vertins Jūsų situaciją.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2025 © Bankai.lt - bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų