Keičiu darbą ir imu būsto paskolą, kaip elgtis?

Sveiki, noriu paklausti, šiuo metu imu būsto paskolą savo vardu, notarines sutartis pasirašysiu rugpjūčio 31 dieną, o naują darbą nenutrūkstamai nuo seno darbo pradėsiu dirbti rugpjūčio 28 dieną, garantinį raštą būsto paskolai gauti turiu, ar yra tikimybė, kad atnaujins anketą ir tikrins iš naujo darbovietę, senoje dirbau 2 metus iki 28 dienos, o naujoje pradedu dirbti 28 dieną? Jeigu ne tada iki kokios dienos reikėtų dirbti kad nelikčiau ir be darbo ir be būsto?

Mireta
Atsakymai
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Siūlome paskolą pasirašyti išdirbus naujajame darbe 6mėn., nes jeigu pasirašysite paskolos dokumentus ir bankas sužinos, kad pakeitėte darbą ir jo neinformavote, gali į tai žiūrėti, kaip į sutarties nesilaikymą ir pritaikyti sutartyje nurodytas sankcijas.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų