Notarinė sutartis

Notarinė sutartis. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „notarinė sutartis“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Mireta

Sveiki, noriu paklausti, šiuo metu imu būsto paskolą savo vardu, notarines sutartis pasirašysiu rugpjūčio 31 dieną, o naują darbą nenutrūkstamai nuo seno darbo pradėsiu dirbti rugpjūčio 28 dieną, garantinį raštą būsto paskolai gauti turiu, ar yra tikimybė, kad atnaujins anketą ir tikrins iš naujo darbovietę, senoje dirbau 2 metus iki 28 dienos, o naujoje pradedu dirbti 28 dieną? Jeigu ne tada iki kokios dienos reikėtų dirbti kad nelikčiau ir be darbo ir be būsto?

Atsakyti
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Siūlome paskolą pasirašyti išdirbus naujajame darbe 6mėn., nes jeigu pasirašysite paskolos dokumentus ir bankas sužinos, kad pakeitėte darbą ir jo neinformavote, gali į tai žiūrėti, kaip į sutarties nesilaikymą ir pritaikyti sutartyje nurodytas sankcijas.

+3Buvo naudinga
Ieva

Sveiki, Iškilo klausimas dėl pradinio įnašo imant paskolą. Paskolą imtų mano vaikinas, vien ant savęs. Mes nesusituokę. Vaikų nėra. Norėtume įnešti didesnį pradinį įnašą bankui nei 15%. Apie 15 000e. Aš norėčiau prisidėti prie pradinio įnašo 10 000e. Būčiau įrašyta kaip turto bendrasavininkė notarinėje sutartyje. Objekto kaina 75 000e. Ar būtų įmanomas toks variantas? Ar neturėtume problemų su VMI? O gal geriau pasidaryti notarinį dovanojimą draugui? Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ieva, dėkui už klausimą. Nelabai suprantu prie ko čia VMI? Jeigu turite kaip pagrįsti iš kur gavote tuos 10 tūkst. eurų, tai nebus jokių problemų, tik apie tai turėtų žinoti ir bankas, nes formaliai būstas tol, kol neišmokėsite paskolos - priklausys bankui. Pasitarkite su notaru kaip patogiau daryti, įvertinkite koks yra santykis su draugu ir kas bus ateityje įvykus ginčams, pykčiams, skyryboms ir t.t.

+3Buvo naudinga
Renata

Laba diena, noriu pasiteirauti ar nusipirkus namą už savo pinigus, o dalį skolinomės iš fizinio asmens 20000 Eur, galima pasidaryti refinansavimą būsto paskolai, per kokį nors banką? JEIGU TAIP, KOKIE BANKAI SUTEIKIA TOKIAS GALIMYBES? Su fiziniui asmeniu pasirašysime notarinę paskolos sutartį.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Renata, dėkui už klausimą. Nemanau, kad galima refinansuoti fizinio asmens paskolą su būsto paskolos palūkanomis. Pasitarkite su teisininkais ir banku ar tokios procedūros įmanomos. Aš negirdėjęs.

+3Buvo naudinga
Sandra

Laba diena, pasirašėme preliminarią būsto pirkimo sutartį ir šiuo metu neturime jokių problemų dėl paskolos gavimo, tačiau kai rašysimės jau notarinę ir reikės būsto paskolos iš banko tai aš būsiu motinystės atostogose, noriu sužinoti ar mano pajamos bus vertinamos ir kaip, prašau pamodeliuoti abi situacijas - kai vaiko priežiūros atostogos trunka metus ir kai du. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sandra, dėkui už klausimą. Manau įtakos turės ne Jūsų motinystės atostogos ir jų laikotarpis, o Jūsų antrosios pusės pajamos. Žinoma, nežinau kieno yra pagrindinės. Reikia žiūrėti atskirai, bet įprastai žiūrima praėjusių 6-12 mėn. ir daugiau pajamos. Motinystės atostogos formaliai neturėtų įtakoti būsto paskolos sąlygų. Jeigu būtų kitaip - būtinai praneškite.

Taip pat rekomenduoju pasitarti su banku ir nebandyti nieko nuslėpti, tiesiog pasikalbėkite apie įvairius scenarijus. Kiekvienas bankas gali įvairiai traktuoti, kadangi žino Jūsų situaciją detaliai.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų