Ar bankas gali keisti palūkanas, jei aš tapčiau laiduotoja?

Sveiki, mano dukra išsiskyrė, prieš tai su buvusiu vyru pasiėmė būsto paskolą. Skyrybų teismas paliko butą dukrai, bet laiduotoju liko ir buvęs žentas. Dabar aš noriu prisiimti jo įsipareigojimus bankui, tapti laiduotoja. Mano atlyginimas stabilus ir daugiau, nei pakankamas paskolai gražinti. Ar bankas gali keisti palūkanas, jei aš tapčiau laiduotoja? Ar gali prašyti kitokio užstato, jei jau pats butas yra už jų paskolą? Kokios gali būti kitos banko sąlygos?

Smiltė
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Smilte, dėkui už klausimą. Viskas priklausys nuo sutarties, kurią pasirašė Jūsų dukra su banku. Reikia žiūrėti kokie yra sutarties keitimo mokesčiai ir sąlygos ir ar bankas gali kelti palūkanas pasikeitus laiduotojui, viskas turi būti parašyta sutartyje. Kreipkitės į banką dėl situacijos išaiškinimo. Parašykite kaip sekėsi atlikti laiduotojo keitimo procedūrą, įdomu.

+4Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų