Ar bankas duotų paskolą namo statybai, nors darysime namo rekonstrukciją?

Laba diena, Šiuo metu turime sklypą, su senu (1967 m. statybos) namu Vilniaus mieste. Šiuo metu rengiame namo rekonstrukcijos projektą ir ruošiamės artimiausiu metu gauti statybos leidimą. Esame 4 asmenų šeima (du suauge ir du mažamečiai vaikai) žmona dar metus bus vaiko priežiūros atostogose. Klausimas ar bankas duotų paskolą namo statybai, nors darysime namo rekonstrukciją? Į bankus ruošiamės kreiptis, kai bus jau namo dėžutė (t.y. pamatai, sienos, perdanga, stogas). Ar turėtume ankščiau pradėti bendrauti su bankais?

Gediminas
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gediminai, dėkui už klausimą. Nuo projekto, banko ir vertinimo priklausys. Manau su bankais turėtumėte anksčiau pradėti bendrauti, be to, man kyla klausimų dėl rekonstrukcijos ir namo statybų apiforminimo imant būsto paskolą. Reikia bendrauti su bankais kokios yra galimybės atsižvelgiant į šias aplinkybes. Parašykite kaip seksis, įdomu.

+5Buvo naudinga
Agne

Sveiki, ar galite pasidalinti patirtim ar gavote paskola namo rekonstrukcijai ir kokiom salygom suteike. Aciu.

+1Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų