Ar gali sesuo būti mano bendraskoliu?

Laba diena, norėjau pasiteirauti, kas gali būti Bendraskolis imant būsto paskolą? Aš dirbu Šveicarijoje, pajamos frankais, sesuo dirba Lietuvoje, kredito istorija gera. Ar gali sesuo būti mano bendraskoliu? Ar tik sutuoktinis gali? Koks patarimas būtų tuomet dėl bendraskolio, jeigu aš nesusituokus? Dėkoju.

Aurelija
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aurelija, dėkui už klausimą. Šiuo atveju, Jūsų sesuo galėtų būti laiduotoja, kuri gauna pakankamas būsto paskolos atveju pajamas eurais. Įprastas bendraskolis imant būsto paskolą gali būto Jūsų vyras ar sugyventinis, t.y. tas su kuriuo vedate kartu bendrą buitį ir dalinatės pajamomis, tačiau tai priklauso ir nuo banko individualaus vertinimo. Gaunant pajamas užsienio valiuta, reikalavimai gali bus kitokie. Bet kokiu atveju, Jums reikėtų kreiptis tiesiogiai į bankus individualiam situacijos išaiškinimui ir įvertinimui.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų