Pajamos frankais

Pajamos frankais. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „pajamos frankais“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Gediminas

Sveiki, Šiuo metu su žmona gyvename ir dirbame Šveicarijoje. Atlyginimus gauname Šveicarijos frankais. Turiu du klausimus: 1. Ar Lietuvoje veikiantys bankai mums išduotų būsto paskolą turtui Lietuvoje, nepaisant to, kad pajamas ganame ne EUR? 2. Ar Lietuvoje veikiantys bankai išduotų mums būsto paskolą turtui Lietuvoje, nepaisant to, kad pajamas gauname ne EUR, bet užstatytume daug didesnės vertės kitą Lietuvoje turimą nekilnojamąjį turtą? Iš anksto dėkoju, Gediminas

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gediminai, dėkui už klausimą. Nuo sausio 1 d. įsigaliojo įstatymo pakeitimai ir bankai peržiūri galimybes teikti būsto paskolas užsienio valiutą gaunantiems pajamas, daugiau informacijos mūsų tyrime: būsto paskolos, pajamas gaunantiems užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Tadas

Sveiki, Dirbu Šveicarijoje ir statausi namą Lietuvoje. Paskolos Lietuvoje neteikia joks bankas ar unija, nes pajamos yra šveicarijos frankais. Ar yra koks būdas gauti paskolą? Pvz per laiduotoja ar bendraskoli. Ar gali mano brolis būti laiduotojas ir tuomet gaučiau paskola? Ar atsiras kokiu teisiniu dalyku,kad turečiau jam perrašyti turtą ir t.t. Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tadai, dėkui už klausimą. Bankai lyg pradeda jau teikti būsto paskolas asmenims, kurie gauna pajamas užsienio valiuta. Pasikeitė įstatymas nuo sausio 1 d., todėl vėl atsiranda ši galimybė. Su mūsų atliktu tyrimu susipažinkite čia: būsto paskolos, pajamas gaunantiems užsienio valiuta. Bandykite teirautis bankuose, pvz. SEB, arba unijose. Sėkmės! Praneškite kaip sekėsi.

+3Buvo naudinga
Aurelija

Laba diena, norėjau pasiteirauti, kas gali būti Bendraskolis imant būsto paskolą? Aš dirbu Šveicarijoje, pajamos frankais, sesuo dirba Lietuvoje, kredito istorija gera. Ar gali sesuo būti mano bendraskoliu? Ar tik sutuoktinis gali? Koks patarimas būtų tuomet dėl bendraskolio, jeigu aš nesusituokus? Dėkoju.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aurelija, dėkui už klausimą. Šiuo atveju, Jūsų sesuo galėtų būti laiduotoja, kuri gauna pakankamas būsto paskolos atveju pajamas eurais. Įprastas bendraskolis imant būsto paskolą gali būto Jūsų vyras ar sugyventinis, t.y. tas su kuriuo vedate kartu bendrą buitį ir dalinatės pajamomis, tačiau tai priklauso ir nuo banko individualaus vertinimo. Gaunant pajamas užsienio valiuta, reikalavimai gali bus kitokie. Bet kokiu atveju, Jums reikėtų kreiptis tiesiogiai į bankus individualiam situacijos išaiškinimui ir įvertinimui.

+3Buvo naudinga
Andrius

Sveiki, ar yra kokiu naujienu apie busto paskolas dirbantiems uzsienyje? Gaunantiems ne eurais?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andriau, dėkui už klausimą. Šiandien seime buvo priimtas įstatymas, kurį dar turi priimti prezidentė.

Įstatyme yra sukonkretinami atvejai, kokia valiuta gali būti suteiktas kreditas, kai jis atitinka kredito užsienio valiuta sutarties apibrėžime nurodytas sąlygas. Pagal jas, kredito davėjai galės teikti kreditą ta valiuta, kuria gavėjas gauna pajamas, pvz., Norvegijos kronomis arba Šveicarijos frankais, arba eurais“, – rašoma pranešime.

Seimo priimtasis įstatymas, jeigu jį pasirašys prezidentė Dalia Grybauskaitė, įsigalios kitąmet.

Taigi, laukiam ar prezidentė pasirašys, o jei pasirašys, tuomet žiūrėsim kas pasikeis ir ar bus išduodamos paskolos užsienio valiuta gaunantiems pajamas.

+24Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų