Ar reikės pradinio įnašo?

Sveiki. Esu dirbantis VŠĮ įstaigoje į rankas gaunu 900eu norėčiau imti paskola su vieno iš tėvų pagalba (bendra skolininku - laiduotoju) įsigijimui žemės sklypui ir jame pastatyti pamatus užgautus pinigus. Ar pradinio įnašo vis tiek reikės? Ar galima butu po to viską užstatyti bankui, kad įvertinus viską gaučiau pinigų sienų statyboms ir po to vėl viską užstatyti, kad gaučiau pinigų namo stogui uždengimui? Ir viska užstatyti bankui, kad galėčiau pasidaryti lauko ir vidaus apdailą. Ačiū už atsakymą.

Audrius
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Audriau, dėkui už klausimą. Norint statyti namą ir gauti paskolą jam, Jums reikės savomis lėšomis nusipirkti sklypą ir pasistatyti pamatus, kad siektų apie 40-50% baigtumas. Su tokiu baigtumu galėsite gauti paskolą statyboms. Atminkite, kai imate būsto paskolą Jūs bet kokiu atveju užstatote savo būstą, dėl to bankai ir skolina, nes turi kažko vertą garantą. Ir taip, Jūs galite skolintis dalimis, tačiau nuo situacijos, nuo projekto ir kitų aspektų priklausys sąlygos.

+4Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų