Kokios galimybės gauti būsto paskolą ir kiek (ar nebūtina) pradinio įnašo?

Labas vakaras, norėčiau jūsų pasiteirauti dėl būsto paskolos. Esame trijų asmenų šeima, dirbam ir gyvenam Vokietijoje. Šiuo metu dirbu vienas kadangi žmona motinystės atostogose vėl pradės dirbti po metų. Šiuo metu mūsų įplaukos yra 2000€ vaiko pinigai. Nuoma atsieina 500 ( žmonos algą po dekreto vėl bus 800€ netto) kokios galimybės gauti būsto paskolą ir kiek (ar nebūtina) pradinio įnašo.

Tadas
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tadai, dėkui už klausimą. Imant būsto paskolą pradinis įnašas yra būtinas. Kokio jis dydžio bus reikalaujamas priklausys nuo Jūsų situacijos. Kadangi gyvenate ne Lietuvoje, reikės, kad bankui pateiktumėte visus prašomus dokumentui ir tik įvertinę individualiai, bankai pasakys visas sąlygas. Kreipkitės į bankus ir kredito unijas.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų