Kaip skaičiuojamas darbo stažas imant būsto paskolą, kai esi motinystės atostogose?

Sveiki, esu motinystės atostogose antrus metus ir iki rugsėjo mėn. gausiu tik 215€/mėn. Vaikas šeimoje vienas. Vyras dabartiniam darbe į kortelę gauna tik 450€/mėn. Visa kita tik grynais. Tačiau, kitą mėnesį pereis į darbą, kuriame žadama gauti į kortelę 750€/mèn. Jeigu bankas žiūri 6 mėn. nenutrūkstamo darbo stažo vidurkį, tai dėl paskolos galėtume kreiptis anksčiausiai spalio mėnesį, tačiau jau būtų mėnuo kaip aš nebegaučiau jokių pajamų, kadangi būtų pasibaigusios motinystės atostogos, o į darbą galimybės grįžt dar nebus. Tai kaip tada bankai skaičiuotų bendras pajamas? Ar tas mėnuo (ar du) turėtų labai didelę įtaką? Nes kaip suprantu būčiau traktuojama, kaip negaunanti jokių pajamų, todėl prieš tai gautų mano pinigų net neskaičiuotų, kaip bendro šeimos biudžeto?

Gabija
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gabija, dėkui už klausimą. Visų pirma esant tokiai situacijai rekomenduočiau nesiskolinti ir sulaukti kol pajamas gausite abu, t.y. kol grįšite į darbą ir būsite abu pradirbę 6 mėn. Imdami tokioje situacijoje būsto paskolą smarkiai rizikuojate, nes pajamos yra ant ribos ir klausimas ar gausite būsto paskolą. Kaip bankas skaičiuos, reikia kreiptis į juos ir teirautis. Viskas individualu ir bankai vertins būtent Jūsų šeimos situaciją.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų