Su sugyventiniu turime įsigiję 2 kambarių butą nelygiomis dalimis

Laba diena. Su sugyventiniu turime įsigiję 2 kambarių butą nelygiomis dalimis. Jam priklauso didesnė buto dalis. Man priklauso 1/8 dalis buto. Jei nuspręsčiau su juo skirtis, ir jis sutiktų perleisti man savo turto dalį, ar užstačius butą, galėčiau tikėtis banko paskolos? Paskola būtų reikalinga tam, kad sugyventiniui galėčiau atlyginti jo turto dalį. O gal yra kitokių variantų? Ačiū.

Ema
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ema, dėkui už klausimą. Ne, būsto paskolos pinigų negalima naudoti asmeniniams poreikiams ar kitokio tipo mokėjimams nei būstas. Būsto paskola išduodama pagal gaunamas pajamas ir tik tam turtui, kurį realiai perkate. Paskolos su turto įkeitimu įmanomos, bet riekia kalbėti su bankais tiesiogiai, nes vien tik įkeisti turto nepakaks, reikės turėti ir stabilias pajamas.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų