Esu pasirašiusi preliminarią sutarį su statytoju dėl buto pirkimo

Laba diena. Esu pasirašiusi preliminarią sutarį su statytoju dėl buto pirkimo. Vertė 39 000, pradinį įnašą esu sutaupiusi. Butas planuojamas būti pastatytas birželį, tik tada galėsiu eiti į banką paskolos, ar galima su banku sudaryti kažkokią sutartį dabar, kad man tikrai duos paskolą? Esu sumokėjusi jau 3000 Eur, bankas sakė paskolą suteiks, bet kiek skaitau yra ne vienas atvejis kai bankas pažada, bet nebeduoda. Paskolą imu viena, dirbu per du darbus, gaunu apie 900 Eur "į rankas", bet turiu mokslų paskolą likusią (apie 3000 Eur). Žinau, kad kiekvienas atvejis individualus, bet ar dažnai būna, kad bankas pažada duoti paskolą, o kai ateina laikas, nebeduoda?

Ieva
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ieva, dėkui už klausimą. Negalime vesti statistikos kiek bankai nesilaiko savo žodžių, apie tai sužinome tik tada, kai žmonės patys praneša. Atvejų būna, bet tikimybės % negaliu pasakyti. Turėtų viskas būti gerai, situacijos aprašymas turėtų būti patrauklus bankui.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų