Kaip bankas skaičiuoja atlyginimą išduodamas būsto paskolą?

Laba diena, turiu 2 klausimus: 1. Mano atlyginimas į rankas (pagal darbo sutartį) yra 700 eur. Pirmąjį metų ketvirtį atlyginimas į rankas sudaro apie 1000 eur (maždaug 30-40 proc. dėl viršvalandžių, kurie ir ateityje bus tokios pat apimties ( 30-40% atlyginimo). Ar bankas, skaičiuodamas vidutinį atlyginimą ima paskutinių trijų mėnesių atlyginimą? Jei dėl paskolos kreipčiausi balandžio mėn., ar būtų skaičiuojamas atlyginimas pagal darbo sutartį, ar faktinis atlyginimas? 2. Kokia būtų tikėtina gauti paskolos suma būstui (paskola be bendraskolio, darbo stažas 1.5m, kreditingumo reitingas A, finansinių įsipareigojimų nėra)?

Giedrė
Atsakymai
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų