Kokio dydžio paskolą gaučiau

Kokio dydžio paskolą gaučiau. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „kokio dydžio paskolą gaučiau“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Dominykas

Sveiki, norėčiau sužinoti kokią galėčiau gauti paskolą būstui. Man 20, dirbu apie 11 mėnesių, alga panašiai 1000 eurų į rankas.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dominykai, dėkui už klausimą. Pagal pajamas galėtumėte gauti apie 68 tūkst. eurų būsto paskolą, tačiau Jūsų amžius yra gana jaunas, tad gali būti sudėtingiau apskritai gauti būsto paskolą įprastomis sąlygomis, gali būti įvairių saugiklių iš bankų. Tačiau kreipkitės į bankus individualiam vertinimui.

+3Buvo naudinga
Marija

Sveiki, kokio dydžio galėčiau gauti paskolą, jei mano mėnesinės pajamos 440€? Jokių kitų finansinių įsipareigojimų nėra.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Marija, dėkui už klausimą. Reikėtų bent keliasdešimt eurų padidinti atlyginimą, kad lengviau gautumėte paskolą. Šiuo metu Jūsų pajamų gali ir neužtekti. Pasiteiraukite bankuose, kad įvertintų Jūsų situaciją. Tokio aplink atlyginimo rėžiuose galėtumėte gauti apie 20 tūkst. eurų paskolą.

+4Buvo naudinga
Žygimantas

Sveiki, man 23 metai, planuoju įsigyti būstą kurio kaina 68 tūkst. eur, kadangi būstas yra vis dar statomas ir bus naujos statybos reikės pinigų jo įrengimui, o šiuo atveju turiu tik pradiniam įnašui. Ar bankas duotų didesnę paskolą ir kaip reiktų elgtis norint gauti didesnę paskolą, kad užtektų būsto įrengimui (planuoju įrengimui 10-11tūkst. eurų). Beje kiek galiu tikėtis paskolos gaudamas 1000eur į rankas ir neturėdamas jokių įsipareigojimų?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Žygimantai, dėkui už klausimą. Būsto paskolos dydis priklausys nuo to, kiek bus turtas įvertintas ir kokio dydžio paskolą bankas galės suteikti įvertinęs Jūsų situaciją. Pagal gaunamas pajamas, Jūs manau ir galėtumėte gauti apie 68 tūkst. O paskolą įsirengimui taip pat galėsite gauti, yra įvairių paskolų, tačiau priklausys nuo to, kuriame banke imsite būsto paskolą. Tiesiog kreipkitės į TOP3 bankus ir gaukite pasiūlymus, palyginkite ir išsirinkite geriausią.

+3Buvo naudinga
Andrius

Laba diena, esu 25 metų vaikinas, atlyginimas į rankas 850 eurų, kokią sumą galima būtų gauti būstui?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andriau, dėkui už klausimą. Preliminariai apie 55 tūkst. eurų.

+3Buvo naudinga
Ugnė

Sveiki, dirbu 1,5 metų, alga 400. Noriu pirkti butą, kokią paskolą galėčiau gauti?

Atsakyti Dalintis
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Jūsų pajamos nesiekia net minimalios algos. Plius, Lietuvoje skaičiuojama, kad vienam asmeniui pragyvenimui yra reikalingi 400€.

+2Buvo naudinga
Inga

Sveiki, norėčiau sužinoti jeigu išsirinkto būsto kaina didesnė nei 87000 eurų ir 1kv.m. kaina didesnė negu 505 eurai, ar galima parama būstui tokiu atveju? Dėkui

Atsakyti Dalintis
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Lubos tam ir yra nustatytos, kad parodyti iki kokio dydžio galima gauti paramą. Tačiau visada galite kreiptis į savo savivaldybę ir pasitarti, galbūt Jums pritaikys išimtį.

+2Buvo naudinga
Jurgita

Sveiki, noriu paklausti. Šiuo metu nuomoju butą Šiauliuose. Moku nuomą kas mėnesį po 200€ ir dar už komunalines. Norėčiau nusipirkti savo nuosava butą. Geriau mokėsiu paskolą tuos 200€, nei nuomą. Mano mėnesio pajamos šiuo metu yra į rankas 520€, vaiko pinigai kas mėnesį yra 160€. Nuo rugpjūčio mėnesio atlyginimas truputį didės. Kiek galėčiau gauti pinigų būsto įsigyjimui? O jeigu neužtenka atlyginimo, tai koks jo dydis turėtų būti, kad būtų galima gauti paskolą. Ačiū

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jurgita, dėkui už klausimą. Galite galvoti apie 20-30 tūkst. eur paskolą. Bet detalesnį vertinimą pasakys tik bankai.

+3Buvo naudinga
Jolita

Laba diena, norėčiau paklaust jeigu esu išdirbus vienerius metus darbo kiek daugiausiai galima pasiimti paskolos?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jolita, dėkui už klausimą. Ne darbo stažas yra esminis dalykas nustatant paskolos dydį. Esminis dalykas yra Jūsų galimybės gauti paskolą, o tam svarbu tvarios ir pakankamo dydžio Jūsų pajamos. Taip pat labai svarbu turėti gerą kredito istoriją. Sėkmės! Pasiskaitykite daugiau klausimų-atsakymų Bankai.lt portale, surasite daug naudingos informacijos.

+4Buvo naudinga
Aurelija

Sveiki, norėčiau imti būsto paskolą, norėčiau sužinoti, kokia yra reali suma paskolai gauti, jei atlgyinimas atskaičius mokesčius yra 600 eur., esu viena, įsipareigojimų neturiu.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aurelija, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo individualaus vertinimo bei banko, tačiau orientuokitės, kad galite gauti ±35 tūkst. eurų dydžio paskolą.

+5Buvo naudinga
Mindaugas

Sveiki. Aš turiu jau vieną būsto paskolą, kuri nedidelė apie 30000 eurų, gal mažiau liką yra. Tai man įdomu būtų Jei aš noriu gaut dar vieną paskolą namui, Kiek būtų daugmaž įmanoma paskolos man gauti. Uždirbu 3000 eurų į mėn. pajamos pastovios. Esu kolkas nevedęs turiu sūnų, bet su juo negyvenu, o tik moku jam 173 eurus alimentų. Tai gal galėtumėt pakonsultuot kiek paskolos galėčiau gaut ir maždaug kokios būtų palūkanos?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt
Mindaugai, dėkui už klausimą. Nežinau kokią įmoką mokate ir kokios vertės turtą turite nusipirkęs su paskolą. Pagal Jūsų pajamas (jeigu jos sodrinės) Jūs galėtumėte gauti gerokai virš 200 tūkst. eurų paskolą, tačiau priklausomai nuo Jūsų esamos paskolos ir įsipareigojimų paskolos suma mažės. Palūkanas irgi, priklausomai nuo situacijos parinks individualiai, bet faktas, kad pajamos yra labai didelės ir galite galvoti apie patraukliausias 1,3% palūkanas. Tačiau turint antrą paskolą, įprastai pradinis įnašas yra prašomas didesnis nei 15%.
+5Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2018 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų