Kokio dydžio paskolą gaučiau

Kokio dydžio paskolą gaučiau. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „kokio dydžio paskolą gaučiau“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Giedrė

Laba diena, turiu 2 klausimus: 1. Mano atlyginimas į rankas (pagal darbo sutartį) yra 700 eur. Pirmąjį metų ketvirtį atlyginimas į rankas sudaro apie 1000 eur (maždaug 30-40 proc. dėl viršvalandžių, kurie ir ateityje bus tokios pat apimties ( 30-40% atlyginimo). Ar bankas, skaičiuodamas vidutinį atlyginimą ima paskutinių trijų mėnesių atlyginimą? Jei dėl paskolos kreipčiausi balandžio mėn., ar būtų skaičiuojamas atlyginimas pagal darbo sutartį, ar faktinis atlyginimas? 2. Kokia būtų tikėtina gauti paskolos suma būstui (paskola be bendraskolio, darbo stažas 1.5m, kreditingumo reitingas A, finansinių įsipareigojimų nėra)?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Giere, dėkui už klausimus. Priklausys individualiai nuo banko kaip vertins, tačiau įprastai bankai vertina 6-12 mėn. pajamų vidurkį, taip pat vertina Jūsų bonusų tvarumą ir stabilumą. Jeigu viršvalandžių pajamos pasirodys tvarkingos ir priimtinos bankui - vertins visas. Paskolos suma priklausys nuo banko vertinimo, tad tiksliam paskaičiavimui kreipkitės į bankus, nes ar pajamos bus įvertintos 700e ar 1000e yra didelis skirtumas. Taip pat bus atsižvelgta ir į šeimos sudėtį, kuri taip pat įtakos paskolos dydį.

+6Buvo naudinga
Reda

Laba diena, Dirbu penktą mėnesį naujoje darbovietėje. Šiuo metu į rankas gaunu 550 Eur/mėn. Dar moku draudimo įmoką po 50 Eur/mėn (ilgalaikis įsipareigojimas). Netekėjusi, vaikų neturiu. Kokią dydžio paskolą maksimaliai galėčiau gauti? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Reda, dėkui už klausimą. Būsto paskolos suma galėtų būti apie 20 tūkst. eurų. Dėl tikslaus vertinimo ir atsakymo reikia kreiptis į bankus.

+3Buvo naudinga
Dainora

Sveiki. Norėjau pasiteirauti kelių mėnesių uždarbį reiktų skaičiuoti norint sužinoti kiek bankas duos paskolos. Nes tarkim viena mėnesį uždirbu 650€, kita 700€, o kita 900€. Esmė, kad uzdarbis yra kintantis (priedai, darbas naktimis) ir sunku būtų nusakyti vidurkį. Tad kelių menesių atlyginimą reiktų skaičiuoti ir vesti vidurkį? Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dainora, dėkui už klausimą. Skaičiuokite 6 arba 12 mėn. vidurkį. Bankams patinka, kai stabilus vidurkis yra kuo ilgesnį laiką.

+3Buvo naudinga
Gabrielė

Sveiki, Trumpai apie mane : Esu 22metų Netekėjusi Atlyginimas svyruoja nuo 1500-3000 per mėnesį Turiu butą (pailikimas) kurį pardavusi gaučiau 20000e pradiniam įnašui. Klausimas būtų toks: kokio dydžio paskolą galiu gauti namo pirkimui, ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gabriele, dėkui už klausimą. Na, tas svyravimas nuo 1500 iki 3000 yra labai didelis ir gali įtakoti maksimalią sumą. Maksimali suma pagal pajamas galėtų būti nuo 100 iki 200 tūkst. eurų. Tačiau labai priklauso nuo Jūsų individualaus vertinimo ir pajamų kilmės bei stabilumo. Vertinant tai, kad Jums 22 metai, yra gan jaunas amžius, todėl labai svarbi Jūsų reputacija, profesija ir bendras portretas.

+3Buvo naudinga
Dominykas

Sveiki, norėčiau sužinoti kokią galėčiau gauti paskolą būstui. Man 20, dirbu apie 11 mėnesių, alga panašiai 1000 eurų į rankas.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dominykai, dėkui už klausimą. Pagal pajamas galėtumėte gauti apie 68 tūkst. eurų būsto paskolą, tačiau Jūsų amžius yra gana jaunas, tad gali būti sudėtingiau apskritai gauti būsto paskolą įprastomis sąlygomis, gali būti įvairių saugiklių iš bankų. Tačiau kreipkitės į bankus individualiam vertinimui.

+3Buvo naudinga
Marija

Sveiki, kokio dydžio galėčiau gauti paskolą, jei mano mėnesinės pajamos 440€? Jokių kitų finansinių įsipareigojimų nėra.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Marija, dėkui už klausimą. Reikėtų bent keliasdešimt eurų padidinti atlyginimą, kad lengviau gautumėte paskolą. Šiuo metu Jūsų pajamų gali ir neužtekti. Pasiteiraukite bankuose, kad įvertintų Jūsų situaciją. Tokio aplink atlyginimo rėžiuose galėtumėte gauti apie 20 tūkst. eurų paskolą.

+4Buvo naudinga
Žygimantas

Sveiki, man 23 metai, planuoju įsigyti būstą kurio kaina 68 tūkst. eur, kadangi būstas yra vis dar statomas ir bus naujos statybos reikės pinigų jo įrengimui, o šiuo atveju turiu tik pradiniam įnašui. Ar bankas duotų didesnę paskolą ir kaip reiktų elgtis norint gauti didesnę paskolą, kad užtektų būsto įrengimui (planuoju įrengimui 10-11tūkst. eurų). Beje kiek galiu tikėtis paskolos gaudamas 1000eur į rankas ir neturėdamas jokių įsipareigojimų?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Žygimantai, dėkui už klausimą. Būsto paskolos dydis priklausys nuo to, kiek bus turtas įvertintas ir kokio dydžio paskolą bankas galės suteikti įvertinęs Jūsų situaciją. Pagal gaunamas pajamas, Jūs manau ir galėtumėte gauti apie 68 tūkst. O paskolą įsirengimui taip pat galėsite gauti, yra įvairių paskolų, tačiau priklausys nuo to, kuriame banke imsite būsto paskolą. Tiesiog kreipkitės į TOP3 bankus ir gaukite pasiūlymus, palyginkite ir išsirinkite geriausią.

+3Buvo naudinga
Andrius

Laba diena, esu 25 metų vaikinas, atlyginimas į rankas 850 eurų, kokią sumą galima būtų gauti būstui?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andriau, dėkui už klausimą. Preliminariai apie 55 tūkst. eurų.

+3Buvo naudinga
Ugnė

Sveiki, dirbu 1,5 metų, alga 400. Noriu pirkti butą, kokią paskolą galėčiau gauti?

Atsakyti
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Jūsų pajamos nesiekia net minimalios algos. Plius, Lietuvoje skaičiuojama, kad vienam asmeniui pragyvenimui yra reikalingi 400€.

+3Buvo naudinga
Inga

Sveiki, norėčiau sužinoti jeigu išsirinkto būsto kaina didesnė nei 87000 eurų ir 1kv.m. kaina didesnė negu 505 eurai, ar galima parama būstui tokiu atveju? Dėkui

Atsakyti
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Lubos tam ir yra nustatytos, kad parodyti iki kokio dydžio galima gauti paramą. Tačiau visada galite kreiptis į savo savivaldybę ir pasitarti, galbūt Jums pritaikys išimtį.

+2Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų