Pajamų vidurkis

Pajamų vidurkis. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „pajamų vidurkis“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Dovilė

Sveiki, norime imti būsto paskola. Būsto kaina 25 000 eur, bet 20 proc. gauname subsidiją jaunoms šeimoms. Esame trijų asmenų šeima, dirba tik vyras , jo atlyginimas svyruojantis , bet vidurkis gaunasi 800-900 eur. Ar įmanoma su tokiomis pajamomis gauti paskolą? Swedbank atsisakė ją suteikti dėl per mažu pajamų...

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dovile, dėkui už klausimą. Pajamos mažokos, bet kokiu atveju ar paskolą gali išduoti, gali pasakyti tik bankas. Būtų lengviau jeigu dirbtumėte kartu.

+3Buvo naudinga
Ramunas

Laba diena, norėčiau sužinoti savo pajamų vidurkį už paskutinius 4 mėnesius?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ramūnai, dėkui už klausimą. Ne mums turbūt skirtas klausimas.

+3Buvo naudinga
Ramūnas

Laba diena, norėčiau sužinoti už kokius mėnesius bus skaičiuojamas pajamų vidurkis, imant paskolą vasario 2 dieną, jei įmonėje dirbu nuo rugsėjo 12 dienos?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ramūnai, dėkui už klausimą. Minimalus nenutrūkstamo darbo stažas turi būti 6 mėn., tad šiek tiek dar gali trūkti.

+3Buvo naudinga
Kristina

Sveiki, su vyru norime imti paskolą. Mano pajamos 840 į rankas pagal darbo santykius. Vyras dirba pagal verslo liudijimą. Vyro pajamos neatskaičius išlaidų 2300 EUR (vidurkis per du metus). Vyro darbo pastovumas daugiau nei 5 metai ta pati sritis. Ar bankai vis tiek neigiamai žiūri į tokias pajamas turinčius pagal verslo liudijimą dirbančius žmones? Ar turite tokių žinių, kokią maks paskolą bankas galėtų skaičiuoti 25-30 metų ?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kristina, dėkui už klausimą. Kaip ir minėjau praeitame atsakyme, viskas labai individualu ir šiuo atveju dėl verslo liudijimo pajamų, formulių, pagal kurias mes galime apskaičiuoti - nėra. Bankai vertina bendrą šeimos portretą. Reikia eiti į bankus ir unijas bei kalbėtis.

+3Buvo naudinga
Besidominti

Laba diena, mano klausimas būtų toks: ar bankas imdamas 6 mėn. pajamų vidurkį norint gauti paskolą būstui užskaito į tą laikotarpį laikino darbo pajamas iš užsienio, kaip pvz. darbe Lietuvoje tu esi atostogose nemokamose, o užsienyje tuos mėnesius dirbi ir deklaruoji gautas pajamas. Lauksiu atsakymo

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Priklausys nuo banko ir Jūsų situacijos bei tų pajamų tęstinumo, kad vertinimas būtų tikslesnis, gali žiūrėti ir ilgesnį laikotarpį, nebūtinai 6 mėn..

+3Buvo naudinga
Dainora

Sveiki. Norėjau pasiteirauti kelių mėnesių uždarbį reiktų skaičiuoti norint sužinoti kiek bankas duos paskolos. Nes tarkim viena mėnesį uždirbu 650€, kita 700€, o kita 900€. Esmė, kad uzdarbis yra kintantis (priedai, darbas naktimis) ir sunku būtų nusakyti vidurkį. Tad kelių menesių atlyginimą reiktų skaičiuoti ir vesti vidurkį? Ačiū už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dainora, dėkui už klausimą. Skaičiuokite 6 arba 12 mėn. vidurkį. Bankams patinka, kai stabilus vidurkis yra kuo ilgesnį laiką.

+3Buvo naudinga
danas

Laba diena, dirbu 4m įmonėje, uždarbis komandiruočių principu, kitaip tariant minimumas popieriuje, bet į saskaitą visa kita suma apie 1500 vidurkis į mėn. Man greitai 35m, moku alimentus vaikams 200e. Domina kokios galimybės būtų gauti būsto paskolą. Paskola būtų max 20 000e, gyvenu vienas, kredito reitingas geras, jokių skolų nesu turejęs tik išsimokėjimus, bet tvarkingai laiku mokamus. Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Danai, dėkui už klausimą. Reikia kreiptis tiesiogiai į bankus, kad įvertintų Jūsų gaunamų pajamų tipą ir pasakytų galimybes. Manau, kad gauti būsto paskolą galite.

+4Buvo naudinga
Aringas

Sveiki, norėčiau sužinoti informaciją. Balandžio 9d. mano žmona išeina į dekretą, ne į vaiko priežiūros atostogas ,o į dekretą (2mėn iki vaiko gimimo ir 2mėn po vaiko gimimo). Prašau atsakykite imant busto paskolą, kaip bus skaičiuojamas mano žmonos pajamos imant tuos 4mėn. Ačiū lauksiu atsakymo.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aringai, dėkui už klausimą. Priklausys individualiai nuo situacijos ir banko. Teoriškai turėtų skaičiuotis paskutinių 6-12 mėn. realiai gaunamų pajamų vidurkis.

+3Buvo naudinga
Eimantas

Sveiki, 2016 m. pavasarį su drauge baigėme studijas ir pradėjome dirbti. Tuo metu bendros pajamos buvo apie 800 eu į rankas. Pasikeitus pareigoms šiuo metu paskutinius kelis mėnesius mūsų pajamos yra apie 1200-1300 eu. Norime imti paskolą butui pirkti, įdomu kaip bankas skaičiuos mūsų pajamas? Žiūrint paskutinius mėnesius vidurkis pakankamai padorus, skaičiuojant visų metų gaunasi kur kas mažesnis. Ar bankas atsižvelgs į tai, kad pasikeitusios pareigos dabar visuomet garantuoja mums 1200 eu pajamų per mėnesį. Paskolos norėtume ~70000 eu. Pradinį įnašą turime. Kaip vertinate mūsų galimybes? Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Eimantai, dėkui už klausimą. Priklausys nuo individualaus vertinimo ir banko, tačiau įprastai žiūrės paskutinių 6-12 mėn. pajamų vidurkį ir pagal tai vertins. Pagal pateiktus duomenis manau turėtumėte gauti norimo dydžio paskolą, žinoma jeigu neturite įsipareigojimų ir jeigu vertinimas bus be jokių papildomų siurprizų. Sėkmės!

+5Buvo naudinga
Andrius

Sveiki, esu vienas, pajamos minimum 650 į rankas (paskutinių 6 mėnesių vidurkis apie 1200 į rankas) ar galima gauti paskolą (apie 50000) be pradinio įnašo? Nuomojuos butą už 150e, tad geriau imt paskolą ir moket sau, nes nuoma kyla kaip ant mieliu.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andriau, dėkui už klausimą. Pagal pateiktas pajamas paskolą turėtumėte gauti (žinoma reiktų vertinti kredito istoriją, žiūrėti pajamų šaltinį), tačiau privalote turėti pradinį įnašą. Būsto paskolos išduodamos TIK su pradiniu įnašų, mažiausias įnašas 15%, tačiau priklausomai nuo būsto ar Jūsų finansinės situacijos pradinio įnašo gali paprašyti ir didesnio. Bet pradinis įnašas privalomas. Sėkmės.

+4Buvo naudinga
Žydrūnas

Sveiki kaip man būtų ymanoma gauti paskolą būstui nes nuomai tiek pat atiduodu geriau atiduociau kompanijoje kuri padėtų man įsigyti busta nes nuomos kyla labai

+1Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų