Minimali alga

Minimali alga. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „minimali alga“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Miroslav

Gaunu minimalia atliginima ar gausiu paskola bustui?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Miglė

Sveiki, noriu pasiteirauti dėl būsto paskolos. Mano vyras užsienietis, turi laikiną leidimą gyventi Lietuvoje jau 4metai, dirba ir “į rankas” uždirba 1400€. Mano alga minimali (528€). Ar turime galimybę gauti paskolą būstui?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Mindaugas

Sveiki. Norime imt paskolą būstui. Kaina buto apie 30-45 tūkst. eurų. 4 asmenų šeimos pajamos vidurkis 940e. Jei nekaupčiau pensijos, siektu alga 900-1000e. Alga svyruoja nes valandinis tarifas. Bet vidurkis toks-940e. Ar užtenka tokios sumos? Ir kokia minimali alga turi būti, kad gauti paskolą 4 asmenų šeimai? Ačiū. Atsiprasau uz gramatika, rasau is telefono.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mindaugai, reikia kreiptis tiesiogiai į bankus, kad įvertintų situaciją. Kiekviena šeima, perkamas būstas, vietovė yra skirtingi, pagal tai bankai nustato labai individualiai galimybes ir sąlygas. Galbūt ir gautumėte paskolą, tačiau kuo daugiau pajamų būtų, tuo geresnes sąlygas ir laisvę deryboms turėtumėte.

+3Buvo naudinga
Artūras

Sveiki, su žmona norime pasiimti būsto paskolą, (būstas apie 52 tūkst., turime pradinį įnašą. Turime vieną vaiką. Abu dirbame savo įmonėje, algos dabar minimalios nusistatėme, tai abiems sudėjus apie €700 eur gaunasi, 200 už automobilio nuomą įmonei ir 200 už įrangos nuomą įmonei. Ar pinigai kuriuos gauname už nuomą skaitysis, ir ar gautume tokią paskolą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Artūrai, dėkui už klausimą. Įmonės savininkams yra šiek tiek griežtesnis vertinimas ir turėsite pateikti įmonių balansus ir t.t. Ar tokios nuomos pajamos gali būti vertinama kaip pajamos - nemanau, nes negalėtumėme jų pavadinti kaip stabilių ir tvarių, tačiau kiekvienu atveju skirtingi bankai vertina individualiai ir gali būti įvairiai. Kreipkitės į bankus individualiam Jūsų situacijos vertinimui.

+5Buvo naudinga
Solveiga

Laba diena, man 32 metai ir norėčiau pasiimti būsto paskolą (butas kainuoja 22000€, pradinį įnašą 20% nuo sumos turiu). Uždirbu 650€ į rankas, ir turiu 2 vaikus, todėl man reikalingas laiduotojas. Ar tėtis, jam 53 metai, galėtų laiduoti, jis dirba, gauna minimumą, taip pat ūkininkauja. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Solveiga, dėkui už klausimą. Reikia kreiptis tiesiogiai į bankus dėl vertinimo. Galimybė laiduoti yra, tačiau minimali alga gali būti nepakankama, kad pagelbėtų Jums. Kreipkitės į bankus, įvertinę situaciją, sulauksite patarimų kaip elgtis.

+4Buvo naudinga
Dita

Sveiki. Be jokių įsipareigojimų su min. alga ar galėčiau kreiptis bankų pagalbos, kad suteiktų paskolą būstui įsigyti? Turint NT ir didelį žemės valdos sklypą gal vertėtų pamėginti kreiptis į kredito unijas?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dita, dėkui už klausimą. Stabilios ir pakankamos pajamos yra būtinos bet kur, nes kitaip neturėsite iš kur grąžinti paskolų. Galite mėginti visur, situacijos individualios.

+3Buvo naudinga
Skaiste

Sveiki, aš norėjau paklausti. Norėtumėm paimti paskolą, statyti namą, aš uždirbu minimalią algą, o vyras taip pat, o paskolos dydis būtų apie 50000 eurų. Ar duotų mums tokią sumą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Skaiste, dėkui už klausimą. Neduotų.

+3Buvo naudinga
Tomas

Sveik,i noriu kreiptis dėl paskolos būstui, būsto kaina 11000 eur, pusę sumos 5000eur turiu kaip pradinį įnašą, dirbu apie 8 metus viename darbe. Atlyginimas minimali alga, turėjau seniau skolų anstoliams, bet išmokėjau, ar galėčiau kreiptis ir tikėtis gauti paskolą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Reikia kreiptis į bankus tiesiogiai: Luminor, SEB, Swedbank. Tačiau pagal Jūsų pateiktą situaciją pajamų yra per mažai, reikėtų bent 450-500 eurų per mėn.

+3Buvo naudinga
Janina

Laba diena, turime klausimą ar galėtume gauti paskolą būstui įsigyti jei mano pajamos yra tik minimali alga, o mano draugo apie 1000 €, bet jisai dar turi paėmęs vartojimo paskolą kurią pabaigs mokėti po pusantrų metų. Pradiniam įnašui sumą turime. Gal galėtų jisai būti mano laidotoju. Norimo buto kaina yra apie 16000 €. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Janina, dėkui už klausimą. Manau, kad galite gauti paskolą, tačiau reikia individualaus tiek Jūsų, tiek perkamo būsto vertinimo. Kreipkitės į bankus dėl detalaus pasiūlymo gavimo.

+3Buvo naudinga
Violeta

Laba diena, ar yra galimybė gauti parama is valstybės jei vienas sutuoktinių dirba oficialiai Jungtynėje Karalystėje o kitas Lietuvoje, bet gauna minimalą algą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Violeta, dėkui už klausimą. Reikėtų pasikalbėti su bankais tiesiogiai, kad įvertintų situaciją. Tačiau šiuo metu visi bankai yra sustabdę būsto paskolų išdavimą tiems, kurie pajamas gauna užsienio valiuta, t.y. ne eurais.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų