Tėtis laiduotojas

Tėtis laiduotojas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „tėtis laiduotojas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Solveiga

Laba diena, man 32 metai ir norėčiau pasiimti būsto paskolą (butas kainuoja 22000€, pradinį įnašą 20% nuo sumos turiu). Uždirbu 650€ į rankas, ir turiu 2 vaikus, todėl man reikalingas laiduotojas. Ar tėtis, jam 53 metai, galėtų laiduoti, jis dirba, gauna minimumą, taip pat ūkininkauja. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Solveiga, dėkui už klausimą. Reikia kreiptis tiesiogiai į bankus dėl vertinimo. Galimybė laiduoti yra, tačiau minimali alga gali būti nepakankama, kad pagelbėtų Jums. Kreipkitės į bankus, įvertinę situaciją, sulauksite patarimų kaip elgtis.

+3Buvo naudinga
Greta

Sveiki. Esu 26 metų mergina ir planuoju pirkti būstą Vilniuje. Patinkančių butų kainos šiek tiek viršija galimos gauti paskolos sumą. Noriu paklausti ar tokiu atveju šeimos narys (tėtis ar mama) gali tarpininkauti kaip laiduotojai, kad gauti norimo dydžio paskolą? Ačiū!

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Greta, dėkui už klausimą. Gali, jeigu atitiks bankų vertinimus ir rizikas. Tačiau siūlyčiau tėvų paprašyti tiesiog pridėti trūkstamą sumą, manau bus geresnės sąlygos ir paskolos valdymas bus paprastesnis.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų