Netekėjusi

Netekėjusi. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „netekėjusi“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Reda

Laba diena, Ar galimą gauti valstybės paramą pirmajam būstui įsigyti jei esu emigrantė? Esu 30m, netekėjusi, neturiu vaikų. Registruota Anglijoje, gyvenu 5 metus, dirbanti, gaunanti pastovias pajamas. Ačiū, Pagarbiai Reda

Atsakyti Dalintis
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Edita

Laba diena, Mane domina LR teikiama parama būstui. Esu 26m. dirbanti mergina. Atlyginimas į rankas šiuos metu siekia apie 700 Eur. Esu netekėjusi, vaikų neturiu. Taip pat esu našlaitė (mirę yra abu tėvai). Ar (remiantis žemiau pateiktu straipsniu) teisingai suprantu, kad būdama našlaitė, iki 35m, galiu pretenduoti į 20% valstybės paramą pirmajam būstui įsigyti? Jeigu taip, kaip yra su pradiniu įnašu? Ar valstybė kompensuoja įnašą ar bendrą paskolos dalį? Taip pat kur galėčiau kreiptis dėl platesnės informacijos? Iš anksto ačiū Jums už atsakymą. Parama suteikiama: buvę likę be tėvų globos (rūpybos) asmenys, iki jiems sukanka 35 metai, ar jų šeimos, taip pat šeimos, auginančios tris ar daugiau vaikų (įvaikių), neįgalieji arba šeimos, kuriose yra neįgaliųjų, – apmokama 20 procentų suteikto valstybės iš dalies kompensuojamo būsto kredito (ar šio būsto kredito likučio) sumos;

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edita, dėkui už klausimą. Taip, 20% parama galime, jeigu buvote likusi be tėvų globos - mirė tėvai iki Jums sukako 18 metų. Pradinis įnašas išmokamas pasirinkitinai arba už pradinį įnašą arba dengiant įmokas - kaip Jums patogiau. Dėl detalesnės informacijos kreipkitės į savo savivaldybės būsto paramos skyrių.

+3Buvo naudinga
Reda

Laba diena, Dirbu penktą mėnesį naujoje darbovietėje. Šiuo metu į rankas gaunu 550 Eur/mėn. Dar moku draudimo įmoką po 50 Eur/mėn (ilgalaikis įsipareigojimas). Netekėjusi, vaikų neturiu. Kokią dydžio paskolą maksimaliai galėčiau gauti? Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Reda, dėkui už klausimą. Būsto paskolos suma galėtų būti apie 20 tūkst. eurų. Dėl tikslaus vertinimo ir atsakymo reikia kreiptis į bankus.

+3Buvo naudinga
Margarita

Laba diena. Turiu butą Vilniuje, buto plotas 22kv.m.,vertė apie 30000€ (mano nuosavybė). Esu netekėjusi, vaikų neturiu, pajamos 1000€. Norėčiau paimti būsto paskolą ir užstatyti turimą butą. Ar tai įmanoma?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Margarita, dėkui už klausimą. Įprastai pradinis įnašas yra reikalaujamas grynais pinigais. Tačiau gali būti atvejų, kuomet turimas turtas galėtų būti užskaitomas kaip pradinis įnašas. Reikia kalbėtis su bankais dėl konkrečios situacijos.

+4Buvo naudinga
Gabrielė

Sveiki, Trumpai apie mane : Esu 22metų Netekėjusi Atlyginimas svyruoja nuo 1500-3000 per mėnesį Turiu butą (pailikimas) kurį pardavusi gaučiau 20000e pradiniam įnašui. Klausimas būtų toks: kokio dydžio paskolą galiu gauti namo pirkimui, ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gabriele, dėkui už klausimą. Na, tas svyravimas nuo 1500 iki 3000 yra labai didelis ir gali įtakoti maksimalią sumą. Maksimali suma pagal pajamas galėtų būti nuo 100 iki 200 tūkst. eurų. Tačiau labai priklauso nuo Jūsų individualaus vertinimo ir pajamų kilmės bei stabilumo. Vertinant tai, kad Jums 22 metai, yra gan jaunas amžius, todėl labai svarbi Jūsų reputacija, profesija ir bendras portretas.

+3Buvo naudinga
Gabrielė

Sveiki, noriu užduoti kelis klausimus. Pirmiausiai trumpai apie mane ir mano finansinę padėtį:

 • Man yra 24 metai, netekėjusi, vaikų neturiu.
 • Dirbu 3,5 metų tojo epačioje įmonėje.
 • Pareigos konsultantė.
 • Atlyginimas į rankas 650€ (nuolatinis). Tačiau turiu finansinių įsipareigojimų: lizingu paimtas telefonas ir kompiuteris. Bendra suma 63€. Iš turimos algos 650-63=587€ lieka pragyvenimui. Yra galimybė toje pačioje įmonėje paimti 0.5 etato konsultanto pareigų tada finansai būtų didesni.
 • Kredito istorija švari, viskas laiku mokama. Noriu sužinoti keliais skirtingais atvejais galiu gauti paskolą ir kokio dydžio?

Klausimai:

 1. Kokio dydžio paskolą galėčiau gauti turint 15% įnašą?
 2. Kokio dydžio paskolą galėčiau gauti neturint 15% įnašo, bet tūrint nuosavo namo dovanojimą (ne pomirtinis palikimas) ir jį užstatant. Jo vertė galbūt būtų apie 30-40tūkst.
 3. Ar yra galimybė išperkamajai nuomai be jokio įnašo ir kokia būsto suma tai galėtų būti?
Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gabriele, dėkui už klausimą. Pateikiu atsakymus:

 1. Galėtumėte galvoti apie 30 tūkst. eurų paskolą;
 2. Pradinis įnašas yra privalomas būsto paskolai, kitu atveju reikėtų imti kitokio tipo paskolą su papildomo turto įkeitimu;
 3. Taip, yra galimybė prikti būstą su išperkamąją nuoma, kai statytojas siūlo tokią galimybę;
 4. Taip, papildomas etatas pagerintų galimybes.
+3Buvo naudinga
Joana

Laba diena. Norėčiau sužinoti ar įmanoma gauti apie 20000 Eur. paskolą būstui (antram), jeigu pagrindinės pajamos yra doktoranto stipendija (456 Eur, nuo 2019 m. sausio mėn. turėtų didėti)? Papildomų pajamų gaunu iš individualios veiklos, tačiau jos yra nestabilios (apie 200 Eur į mėnesį). Apskritai, kaip bankai vertina doktorantūros stipendiją? Pradiniam įnašui turėčiau ne mažiau kaip 20 proc. sumos, taip pat turiu būstą, kurio vertė apie 22000 Eur. Netekėjusi, be vaikų, jokių finansinių įsipareigojimų neturiu. Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Joana, dėkui už klausimą. Stipendijas bankai vertina, tačiau vertina ir bendrą paskolą imančiojo portretą, jeigu profesija perspektyvi, tuomet bus paprasčiau. Deja, pajamos gali būti mažokos gauti būsto paskolą, nors manau reikia šnekėtis su bankais ir gauti individualius vertinimus ir pasiūlymus.

+4Buvo naudinga
Edita

Laba diena, domiuosi paskolos gavimo galimybėmis. Jokio nekilnojamo turto neturiu. Esu 25 metų mergina, netekėjusi, vaikų neturiu. Darbas stabilus, pajamos 800 (Brutto), 600 (Netto). Tikėtina, kad ateityje darbo užmokestis kils. Kokia tikimybė gauti būsto paskolą šiai dienai gaunant 600 Eur Netto? Jeigu ši suma asmeniui per maža, kiek preliminariai turėčiau uždirbti, norint gauti būsto paskolą? Pradinio įnašo dar neturiu, tačiau žinau, jog tai turi būti sutaupyti pinigai. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edita, dėkui už klausimą. Būsto paskolą galite gauti, tačiau tik iki 35 tūkst. eurų, jeigu pajamos didesnės, tuomet ir paskolos suma galima didesnė. Pradinis įnašas yra minimalus 15%, tačiau jis gali būti ir didesnis, priklausomai nuo perkamo būsto ir Jūsų situacijos.

+3Buvo naudinga
Vilma

Laba diena, norėjau paklausti Jūsų ar galima kokia kompensacija ar papildomas finansavimas, jei jau esu paėmusi būsto paskolą? Nuosavybę įsigijau viena, esu netekėjusi. Iš anksto dėkoju už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vilma, dėkui už klausimą. Šiuo metu nėra jokių paramų jau paėmusiems kreditus.

+4Buvo naudinga
Živilė

Laba diena. Man 26 metai, esu doktorantė, netekėjusi ir be vaikų. Mano mėnesio pajamos yra tokios: 456 EUR doktoranto stipendija iš universiteto 220 EUR doktoranto stipendija iš Mokslo tarybos 300 EUR atlyginimas už darbą 0,5 etato (dirbu pagal terminuotą sutartį 12 mėnesių, netrukus sutartį pratęsiu dar 12-ai mėnesių). Ketinu pirkti būstą už 57 000 EUR Vilniuje, turiu sukaupusi 20 proc. pradinio įnašo. Buvau konsultacijose Luminor ir Swedbank (SEB doktoranto pajamų nevertina), abu bankai patikino, jog reikiamą sumą paskolinti galėtų. Šiuo metu esu pasirašiusi preliminarią pirkimo-pardavimo sutartį, pervedusi avansą ir užsakiusi turto vertinimą. Mano klausimas yra toks: kokia yra tikimybė, kad galutinio sprendimo priėmimo metu bankai persigalvos ir nuspręs paskolos nebeteikti? Ar dažni tokie atvejai ir kas juos lemia? Teko skaityti, jog pasitaiko, kad pirminių konsultacijų metu vadybininkai palankiai vertina norintį skolintis ir ragina atlikti tolesnes procedūras, bet galutinis banko sprendimas būna neigiamas. Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Živile, dėkui už klausimą. Jeigu gavote pasiūlymą iš banko, turite 30 dienų jį priimti arba atmesti, o pasiūlymas turėtų išlikti toks pats. Jeigu terminas ilgesnis, tuomet reikia garantinio rašto, kad paskolą gausite.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų