Būsto paskola sodo namui

Būsto paskola sodo namui. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „būsto paskola sodo namui“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Daiva

Norėčiau gauti paskolą sodo namui pirkti ( 25000€). Esu viena, netekėjusi, vaiku neturiu. Įsiskolinimo bankui neturiu. Atlyginimas į rankas 900-1000€. Pirma darbovietė, kurioje dirbu 6 metus. Ar įmanoma gauti tokią sumą ir dar 10000€ namo remontui?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Vilma

Sveiki, mes esame trijų asmenų šeima. Norime pirkti pirmąjį gyvenimo būstą, bet jis įregistruotas, kaip sodo namas. Namo baigtumas 100%. Vyras dirba per lietuvišką įmonę ir didžiąją dalį būna Švedijoje. Jo pajamos apie 2500€. Du bankai atsisakė iskarto duoti paskola. SEB ir luminoras tik iki 60% finansuoja ir labai su didelėmis palūkanomis, bet mes turime tik 20% susitaupę. O reikiama paskola nėra labai didelė 38400€. Ar yra galimybė iš unijų gauti 80% finansavimo sodo namui? Ačiū iš anksto už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vilma, dėkui už klausimą. Na, reikia kreiptis į skirtingas unijas ir teirautis, tik taip sužinosite. Kiekvienas perkamas objektas ir šeima yra individuali, tad atsakyti tikrai neįmanoma be kredito įstaigos vertinimo.

+7Buvo naudinga
Laura

Sveiki,aš su tokiu klausimu. Esu ištekėjusi ir šiuo metu nesenai esu išėjusi iš darbo. Tad bendros pajamos yra 950euru per menesį. Planuojame imti paskola sodo namui,kuris būtų kaip Pagrindinė gyvenamoji vieta. Namo kaina 52000tukstančiai euru mes turėtume 20procentu reikiamo pradinio inašo grynais. Taipogi dar turime nedidele 1000 euru vartojamo kredito paskola kuria mokame 111euro per men. Kaip manote ar mums bankas skirtu 41000 paskola?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laura, dėkui už klausimą. Na, reikia kalbėti su bankais ar Jūsų išėjimas iš darbo ir pajamų netekimas būtų pakankamas tokio dydžio paskolai gauti. Reikia, kad bankai įvertintų Jūsų šeimos galimybes individualiai, turimos vartojimo paskolos motyvus ir t.t.

+4Buvo naudinga
Irina

Laba diena. Vyras buvo banke dėl būsto paskolos (ėjo tiesiog pasiteirauti, ar gautų paskolą būstui). Banko atsakymas teigiamas, paskolą suteikti gali, tačiau ieškant namo sužinojome, kad jei norime pirkti sodo namą (taip namas dokumentuose vadinasi), jam galioja kitokios sąlygos ir ne visada bankas suteikia paskolą. Norėčiau sužinoti, ar tiesa kad ne visada bankas duoda paskolą sodo namui? Šiuo atveju pirmas mūsų būstas, paskolą suteikti gali (tik neaišku kaip su sodo namais). Jei įmanoma gauti paskolą sodo namui, tai kokios tūrėtų panašiai būti sąlygos? Į ką bankas atsižvelgia? Lauksiu atsakymo. Gražios dienos.Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Irina, dėkui už klausimą. Labai priklauso nuo pačio nekilnojamojo turto, nuo jo vietos, likvidumo ir panašiai. Reikia kalbėtis tiesiogiai su banku ir pateikti norimą įsigyti turtą, kad gautumėte tikslų vertinimą. Aš negaliu žinoti to, kaip bankai vertins Jūsų šeimą, o taip pat kaip vertins pasirinktą NT. Tai yra labai individualu.Tikėtina, kad sodo namas ir paprastas namas pagal registraciją gali būti prasčiau vertinamas ir finansuojamas.

+4Buvo naudinga
Inga

Sveiki, ar Jūsų bankas duoda paskolą 28000 e pirkti sodo namą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Inga, dėkui už klausimą. Rašote ne bankui, o į Bankai.lt portalą. Sodo namui būsto paskolos išduodamos, tačiau priklauso nuo paskolos tipo ir Jūsų šeimos vertinimo.

+5Buvo naudinga
Agnė

Laba diena, ar tai tiesa, kad bankai nebeduoda paskolos sodo namui? Ačiū už atsakymą

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Agne, dėkui už klausimą. Duoda, tačiau sudėtingiau, o taip pat ir kitomis formomis, su užstatu ar vartojimo paskola ar pan.

+8Buvo naudinga
Angele

Laba diena, esu išsiskyrusi, auginu tris vaikus. Mano mėnesinė alga apie 850 Eur į rankas, plius vaikų pinigai 135 eur. plius 540 Eur. elementai. Kaip suprantu valstybės paramą būstui įsigyti gausiu, tačiau labiau domina klausimas, ar man kaip mamai auginančiai tris vaikus bankas skirs paskolą būstui? Nes šiai dienas aš net kompiuterio išsimokėtinai pasiimti negaliu. Ir dar domina ar parama būstui skiriama ir sodo tipo namui įsigyti? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Angele, dėkui už klausimą. Aš irgi nepasakysiu ar bankas išduos Jums paskolą, nes kiekvienas bankas vertina šeimas individualiai ir reikia vykti į visus bankus ir paprašyti vertinimo ir sąlygų. Sodo tipo namui būsto paskolos nemanau, kad gausite esant tokiai situacijai.

+5Buvo naudinga
Andrius

Sveiki, mes turime pasiėmę būsto paskolą Sodo namui, kuriame šiuo metu gyvename, tačiau jame nesame registruoti. Ar priklausytų parama imant būsto paskolą gyvenamajam namui statyti? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andriau, dėkui už klausimą. Na, Jūs jau turite gyvenamąjį būstą, tai nebent Jūsų turimą sodo namą traktuos ne kaip gyvenamąjį ir neužskaitys kaip būsto.

+3Buvo naudinga
Renata

Sveiki, klausimas būtų toks: esame 4 asmenų šeima (vaikams 6 ir 8 m. mums virš 36 m.) Turime nuosavybės teise sodo sklypą, kuriame savo jėgomis pastatėme namą (sienos ir stogas tiktai). Ar mes turime teisę gauti lengvatinę paskolą tam namui įsirengti? Iš anksto ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Renata, dėkui už klausimą. Negalite, nes parama šiuo metu suteikiama jaunoms šeimoms. Jauna šeima skaitosi, kai šeimoje nėra vyresnių nei 35 metai.

+5Buvo naudinga
Simonas

Sveiki. Norime imti paskolą sodo namui įsigyti Klaipėdos rajone. Turime 4mėn vaiką, bet esame nevedę. Žmona dirba, jos pajamos ~550€ po mokesčių, aš esu VPA tai gaunu iš Sodros ~530€ (prieš tai dirbai 4metus toje pačioje darbovietėje, VPA išėjau 2metus). Pradinio įnašo dėje neturime. Kokios galimybės gauti kreditą, lengvatos ir pan? Ačiū už atsakymą

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Simonai, dėkui už klausimą. Yra dvi blogos žinios: pirma, kad paskolos sodo namui įprastai neišduodamos, dėl mažo jų likvidumo, tačiau reikia žiūrėti ir vertinti vistiek inividualiai dar papildomui patikrinimui. Antra, pradinis įnašas norint gauti būsto paskolą yra būtinas. Jeigu neturite susitaupę nė kiek pinigų, o svarstote apie namų pirkimui - pakentėkite ir susitvarkykite finansus. Kadangi norint galvoti ar imti būsto paskolą, yra būtina mokėti taupyti ir atsidėti juodai dienai. Ne viskas bus taip gražu kaip matote dabar, situacija ir palūkanos gali bet kada šoktelti į viršų.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų