Įkeisto turto atlaisvinimas turint būsto paskolą

Paėmėme paskolą buto pirkimui, bet vieno buto vertės neužteko, todėl buvo "prikabintas" sūnaus butas. Nuo 2007m. mokam paskolą. Dabar didžiąją dalį kredito padengėm ir norėtumėm sūnaus butą "atkabinti". Ar pasikeis kredito sąlygos, jei norėsime sūnaus butą padaryti neįkeistą? Ir dar klausimas: ar galim sūnaus butą nuomoti? Ar tam turim gauti banko sutikimą ar leidimą?

Vida
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vida, dėkui už klausimą. Reikia žiūrėti pagal turima būsto vertę, jeigu užtenka vertės įkeisto būsto ir bankas sutiks - galėsite atkabinti. O dėl būsto nuomos - teoriškai viską ką darote su banko turtu, turite sakyti, bet praktiškai nelabai kas ir sako ar tikrina. Dokumentiškai, sutartyje, turėtų būti parašyta, kad turite pranešti. Paskaitykite sutartį.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų