Mano alga apie 800 eurų per mėnesį, ar galiu tikėtis tokios paskolos įsirengimui?

Laba diena. Norėjau pasiteirauti. Turiu paimtą (37000 eurų) būsto paskolą . Būstą įsirenginėjau iš savo lėšų. Sutvarkytos sienos, grindys, san mazgas. Bet trūksta lėšų baldams apie 16000 eurų. Mano alga apie 800 eurų per mėnesį, ar galiu tikėtis tokios paskolos įsirengimui. (nevartojamosios). Mėnesinė įmoka už būsto paskolą 164 eurai. Ačiū už atsakymą.

Dovydas
Atsakymai
Xman

43% buto vertės baldai! Įsirenk butą pigiausiais baldais, kai ateis ilgai pranašautą krizė, galėsite nusipirkti normalesnius iš tų, kurie mokės už juos 16k eurų.

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dovydai, dėkui už klausimą. Reikia kalbėti tiesiogiai su banku, ka įvertintų Jūsų galimybes bei pervertintų turtą iš naujo. Pagal vertinimą, turimas pajamas ir kitus aspektus, galės pateikti atsakymą. Tačiau atsakymą pateiks tik bankas.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų