Kaip gauti palankesnes sąlygas būsto paskolai gauti?

Sveiki, esu 27m noriu pirkti tevu buta, kuri man parduos pigiau. Dabar kilo atlyginimas mano ilgalaikese darbovietese kuriose dirbu 2m ir daugiau, atlyginimas per visus darbus (4darbovietes) siuo metu gaunasi 610eur. Ar galiu gauti paskola 40000 (ar bent 35000), turedama pradini inasa saskaitoje ir 3000 grynais? Ar gali taikyti bankas isimti ir imti perioda 4men nes tiek laiko jau pakiles atlyginimas ir man sudaro palankesnes salygas gauti geresni kredita. Dekui

Greta
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Greta, dėkui už klausimą. Kiekviena situacija yra individuali ir skirtingi bankai gali vertinti visiškai kitaip. Todėl reikia tartis tiesiogiai su bankais. Matau kliūtį dėl pirkimo iš tėvų - gali būti sudėtinga ar neįmanoma, bet kreipkitės į bankus tiesiogiai. Dėl išimčių, vėl, reikia kalbėtis su bankais - kiekviena situacija individuali.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų