Kokias išlaidas vertina bankai?

Sveiki, planuojame įsigyti butą, o tam reikalinga banko paskola. Bankai vertina šeimos pajamas, turimus finansinius įsipareigojimus. O tarkime tokie finansiniai įsipareigojimai kaip mobilaus telefono įsigijimas išsimokėtimai su paslaugų planais iš telekomunikacijų bendrovių( Telia, Bitė, Tele2), interneto ir televizijos teikimo sutartys laikomi kaip finansiniai įsipareigojimai, kurie vertinimi imant paskolą?

Karolis
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Karoli, dėkui už klausimą. Šie įsipareigojimai gali būti vertinami kaip mėnesinės išlaidos ir tiesiog vertinama bendrai prie tos sumos, kurios reikia vienam suaugusiam pragyventi per mėnesį. Bet kokiu atveju bankų vertinimo sistemos gali būti individualios ir gali jie žiūrėti įvairiai ir kiekvienas bankas turi savo pajamų/išlaidų/patikimumo vertinimo kriterijus.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų