Gavome subsidija butui pirkti, pažyma aktyvuota jau 20d., bet mūsų butą pardavė kitiems, ar tokiu atveju galime išsirinkti kitą butą ir pakeisti adresą ar jau ne?

Laba diena, gavome subsidija butui pirkti, pažyma aktyvuota jau 20d., bet mūsų butą pardavė kitiems, ar tokiu atveju galime išsirinkti kitą butą ir pakeisti adresą ar jau ne?

Erika
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Erika, dėkui už klausimą. Ketinamos įsigyti nuosavybės adresas gali būti keičiamas iki tol, kol savivaldybėje suformuojama pažyma, patvirtinanti jaunos šeimos teisę į subsidiją. Pakeitus adresą, eilė neprarandama. Šiuo atveju, jeigu jau turite pažymą, reikės iš naujo teikti prašymą naujam būstui. Papildomai, pasiteiraukite savivaldybėje ar tikrai jau per vėlu keisti adresą.

+5Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų