Ar galime vis dar pasinaudoti subsidija į pirmąjį būstą jei nespėjome su suteikta pažyma kreiptis į kredito davėją per 15d.?

Laba diena, norėjau paklausti ar galime vis dar pasinaudoti subsidija į pirmąjį būstą jei nespėjome su suteikta pažyma kreiptis į kredito davėją per 15d.? Mes gavome patvirtinimą, kad gauname subsidiją, terminas yra per 15d. su gauta pažyma kreiptis į banką, bet dėl karantino per 15d. nespėjome. Prašymų teikimo sistemoje rašo, kad mūsų prašymas galioja 4mėn. ir tik po 4mėn. galėsime teikti naują prašymą. Tai jei baigėsi pažymos 15dienų terminas ar vis dar galime pasinaudoti subsidija? Ar bankai priimtų vis dar subsidijos pažymą? Ačiū.

Silvija
Atsakymai
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų