Su sutuoktiniu skyrybom kvepia, nors jis sake ju neduos. Kokios galimybes man gaut paskola?

Su sutuoktiniu skirybom kvepia, nors jis sake ju neduos. Kokios galimybes man gaut paskola su 2 vaikais 8 ir 3 su alga 700 i rankas,alga buna kinta i aukstesne puse,priklausomai nuo menesio uzdarbio darbovieteje,dirbu jau 12 metu ten pat.aisku yra dar tie vadinami "vaiko pinigai".Bustai siame mieste kainos svyruoja tarp 25000-32000€. Nenoriu nuomos moket,norisi savo.pradinis inasas yra.kaip paskola gaut?net jei vilkins skirybas,gal yra galimybe kazkaip dar esant susitiokus gaut paskola,ir i busta negaletu pretenduot sutuoktinis?

Lina
Atsakymai
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų