Algalapiai

Algalapiai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „algalapiai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Monika

Laba diena, norėjau paklausti dėl dienpinigių. Vyras vairuotojas gauna visą algą į kortelę. Bet pavedimo skiltyje parašyta "su darbo sąlygom susijęs užmokestis". Algalapių nieks duoti nenori. Ar bankai skaičiuoja šiuo atveju tik algalapius, ar, tai kas pervedama į sąskaita?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Monika, dėkui už klausimą. Dienpinigiai, jeigu jie yra pastoviai mokami, tuomet įsiskaičiuoja į pajamas, tik mažesniu koeficientu. Skaičiuosis tai, kas persiveda į sąskaitą, taip pat žiūrės ir bendrą situaciją ir vertins individualiai Jūsų šeimos portretą.

+3Buvo naudinga
Aistė

Sveiki. Dirbu užsienyje samdomą darbą jau kelis metus. Atlyginimas po mokesčių - 2800 EUR, finansinių įsipareigojimų, vaikų ar sutuoktinio nėra. Planuoju įsigyti senos statybos butą Vilniaus senamiestyje už ~ 50,000 EUR, įnešant 30 tūkst. savų ir skolinantis 20 tūkst. (santykis 60:40), paskolos trukmė iki 3 metų. Klausimas bankams: ar nurodytu atveju galima tikėtis gauti 40 proc. sumos? Ar teikiant paraišką būtina pateikti visų prašomų dokumentų (pvz. sąskaitos išrašo už paskutinius 12 mėn.) vertimą patvirtintą vertėjo/notaro? Klausimas aktualus, kadangi tokia paslauga atsieina bent 50-100 EUR, o banko pasiūlymas gali ir netenkinti. Dėkui atsakiusiems.

Atsakyti Dalintis
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Sveiki, Aiste, pagal Jūsų pateiktą informaciją manome, jog bankai Jūsų pageidaujamą 20.000 Eur paskolą 3-10 metų laikotarpiui pajamas galėtų suteikti, tačiau asmenims dirbantiems užsienyje kreditavimo atveju yra papildomų sąlygų, t.y. neužtenka 60 proc. savo lėšų, taip pat reikalingas laiduotojas/bendraskolis, gyvenantis ir dirbantis Lietuvoje ir t.t. Visi dokumentai (banko išrašai, kontraktai, algalapiai, deklaracijos ar kitos sutartys) turi būti pateikti banko vadybininkui iki paskolos svarstymo. Vertimas nereikalingas tuo atveju, jeigu dokumentai anglų kalba. Asmenys dirbantys užsienyje būsto pirkimą finansuojasi per Kredito unijas, tik jose sąlygos nėra tokios pačios kaip bankuose.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų