Dalinai įrengtas namas

Dalinai įrengtas namas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „dalinai įrengtas namas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Audrius

Sveiki. Norėjau paklausti ar naujai patvirtinta parama jaunoms šeimoms suteikia kompensaciją jei perkamas namas regione yra tik dalinai įrengtas? Ar turi būti namo užbaigtumas 100%? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Audriau, dėkui už klausimą. Kiek žinau, baigtumas turėtų būti 100% arba jį įsipareigosite pasiekti per tam tikrą nustatytą laiką (12-24 mėn.). Detaliau pasiteiraukite savivaldybėje po rugsėjo 1 d.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų