Dokumentų tvarkymas

Dokumentų tvarkymas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „dokumentų tvarkymas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Rima

Laba diena. Noriu pirkti butą Klaipėdoje už 37500. Nuosavos lėšos-18500, 19000- banko būsto paskola. Kiek papildomai reikia turėti lėšų įvairių dokumentų tvarkymui? Ačiū.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Donatas

Norėjau pasiteirauti kiek maždaug dabar kainuoja dokumentų sutvarkymas įsigyjant namą? Namo baigtumas 93% jį dar reiktų patvirtinti 100% baigtumui

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Donatai, dėkui už klausimą. Labai individualu nuo to apie kokias paslaugas kalbate. Galbūt bus naudingi buto pirkimo su paskola dokumentų tvarkymo įkainiai.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų