Komunaliniai mokesčiai

Komunaliniai mokesčiai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „komunaliniai mokesčiai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Agnė

Sveiki, Norejau pasiteirauti kaip dalijamas turtas ir paskola jeigu zmones nesusituoke. Turime bendra paskola, kiekviena menesi paskolos imoka nuskaiciuojama is draugo saskaitos.o už komunalinius aš moku.Skyrybu atveju ka daryti su paskola bei turtu, kokie galimi variantai?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Viktorija

Laba diena, Santuokoje su vyru pasiimėme paskolą būstui (esu Baltarusijos pilietė), susilaukėme vaiko, bet išsiskyrėme. Vyras paliko mane su vaiku gyventi bute, jis moka paskolą, bet skyrybų sutartyje buvo įrašytas punktas, kad aš prižiūrėsiu būstą ir mokėsiu komunalinius mokesčius. Šiuo metu turiu skolų komunalinėms įstaigoms. Mano klausimai: 1. Ar bankas gali atimti būstą už komunalinių mokesčių nemokėjimą? 2. Ar buvęs vyras gali prisiteisti eiti gyventi į tą butą (apeliuodamas tuo, kad negaliu jo išlaikyti, nes turiu skolų) kartu prisiteisdamas ir vaiko priežiūrą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Viktorija, dėkui už klausimą. Manau, kad sunkiai gali, nes auginate vaiką, kadangi esate su vaiku, tai labai sunku būtų iškeldinti, tačiau prasidės anstoliai ir daugiau turėsite problemų. Pagal įstatymus, tol kol bus Jums priskirta vaiko globa, Jūs turite teisę gyventi tame bute iki kol vaikui sukaks 18 metų, o taip pat butas priklauso Jums abiems lygiomis teisėmis, jeigu sutartis nesako kitaip. Reikia žiūrėti į tai, ką pasirašėte skyrybų sutartyje. Bet rizika netekti globos, jeigu neturite sąlygų išlaikyti vaiką yra. Labai svarbu turėti nuolatinį darbą ir nesielgti blogai, ką galėtų panaudoti teisme kaip atmestinį rūpinimąsi vaiku.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų