Medicinos banko būsto paskolos

Medicinos banko būsto paskolos. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „Medicinos banko būsto paskolos“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Leonardas

Ar galma gauti būsto paskolą iš Medicinos ar Šiaulių banko, jei oficialiai dirbi Norvegijoje?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Leonardai, dėkui už klausimą. Šie bankai nesispecializuoja būsto paskolose. Reikėtų Jums pasikalbėti tiesiogiai su šiais bankais, kad pasakytų tikslią situaciją Jūsų atžvilgiu.

+3Buvo naudinga
Eimantas

Sveiki. Situacija: Asmuo vykdantis individualią veiklą (jeigu konkrečiau, tai gaunantis pajamas iš pokerio). 2015 metų vidutinės mėnesinės deklaruotos pajamos atskaičius mokesčius siekia 3000€. 2016 metų - daug didesnės. Tačiau turbūt jų negalima traktuoti kaip pastovių?! Būtų noras pasiimti būsto paskolą 100,000-150,000€. Klausimas: Kaip bankai reaguoja į tokios veiklos pajamas, ar būtų galimybė gauti būsto paskolą Jūsų nuomone? Gal mokant didesnį negu 15% pradinį įnašą? O jeigu atsirastų laiduotojas? Taip pat paskolos prašymo metu banko sąskaitoje būtų solidi sukaupta suma (didesnė negu imama paskola). Ar tiesiog bankai griežtai reikalauja pastovių pajamų ir skeptiškai žiūri į tokios veiklos gaunamas pajamas? Dėkui iš anksto už atsakymą. Gal per daug unikali situacija, bet tikiuos išgirsti bet kokį atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Eimantai, dėkui už klausimą. Pasiaiškinsim, pranešiu per 1-2 darbo dienas papildydamas klausimą. Įdomi tema.

+5Buvo naudinga
Eimantas

Dėkui už pastangas. Lauksiu atsakymo. ;)

+1Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Pasidomėjome per bankus ir unijas. Yra bankų ir unijų, kurios neatmeta galimybės finansuoti pajamas gaunančius iš pokerio. Bet kokiu atveju Jūsų situaciją vertins individualiai, labai priklausys nuo Jūsų situacijos, netgi išsilavinimo, amžiaus ir t.t. Daugeliu atveju laiduotojas, jeigu dirba Lietuvoje ir yra patikimas - padėtų. Atsakymai iš bankų:

  • DNB ir Šiaulių bankas - svarstytų, griežto NE nėra, bet nėra garantijų, priklausys nuo situacijos;
  • Unijos - svarstytų. Įdomi mintis, kad pajamas vertintų su 0,8% koeficientu;
  • Swedbank - Jūsų veikla nepriimtina bankui;
  • Medicinos bankas - bankas gaunamas pajamas iš azartinių žaidimų laiko netvariomis, tad išduotų tik esant laiduotojui;
  • SEB - šiuo metu pajamos iš lošimo verslo nevertinamos;
  • Nordea - bankui nepriimtina tokia veikla.

Pakalbėjus su bankais pastebėjome, kad atvejis su pokerio pajamomis yra naujas, tad jeigu pavyktų su kuriuo nors banku/unija susitarti - pasidalinkite, įdomu.

+9Buvo naudinga
Eimantas

Sveiki, ar papildymo iš SEB ir Nordea negavote? ;) Beje dėkui už informaciją. Būtinai pasidalinsiu informacija, po apsilankymų bankuose/unijuose.

+2Buvo naudinga
Steponas Jurele
Bankai.lt

Papildėme atsakymą dėl SEB ir Nordea.

+5Buvo naudinga
Sigita

Sveiki, planuojam imti būsto paskolą, ar yra galimybė vietoj pradinio įnašo užstatyti/įkeisti turimą žemę (jei jos vertė didenė nei prašomas banko pradinis įnašas)?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Tokia galimybė yra tik keliuose bankuose, siūlau pamėginti Medicinos banke, DNB ir kredito unijose, čia galite perskaityti bankų atsakymus šia tema. Atminkite, kad būsto paskolos sąlygos bus pasiūlytos prastesnės nei įprasto finansavimo atveju. Patarčiau pataupyti pradiniam įnašui grynais pinigais ir tik tada galvoti apie būsto paskolą, skolinkitės atsakingai ir įvertinkite ar ateityje pakilus palūkanoms galėsite mokėti paskolos įmokas. Kitu atveju galite prarasti ir pirktą būstą ir įkeistą žemę.

+3Buvo naudinga
Andrius

Sveiki noriu imti paskolą 23 000. Uždirbu 700-750 per mėn., bankai sakė duos paskolą, bet ką galima padaryti, kad nereiktų pradinio įnašo? Ar galėčiau kažkaip užstatyti mamos būstą? Kažką esu girdejęs. Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andriau, dėkui už klausimą. Pagal Lietuvos banko skolinimo nuostatus asmuo imantis būsto paskolą privalo turėti minimaliai 15% pradinį įnašą nuosavų lėšų. Teoriškai yra galimybių, tačiau jas darant suprastės būsto paskolos sąlygos ir formaliai neatitiksite reikalavimų. Neturint pradinio įnašo rekomenduočiau pasikalbėti su Medicinos banku, galbūt įmanoma surasti išeitį, tačiau įspėju, kad sąlygos nebus palankios.

+2Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų