Šiaulių banko būsto paskolos

Šiaulių banko būsto paskolos. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „Šiaulių banko būsto paskolos“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Leonardas

Ar galma gauti būsto paskolą iš Medicinos ar Šiaulių banko, jei oficialiai dirbi Norvegijoje?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Leonardai, dėkui už klausimą. Šie bankai nesispecializuoja būsto paskolose. Reikėtų Jums pasikalbėti tiesiogiai su šiais bankais, kad pasakytų tikslią situaciją Jūsų atžvilgiu.

+3Buvo naudinga
Justas

Sveiki, ar galėčiau paėmęs būsto kreditą Šiaulių banke refinansuoti į kitą banką? Ačiū

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Justai, dėkui už klausimą. Jeigu Šiaulių banko sutartyje numatytos sąlygos ir yra aprašytos galimybės refinansavimui kituose bankuose, tuomet galite.

+4Buvo naudinga
Neringa

Sveiki. Noriu paklausti. Mano vyras dirba Norvegijoj norvegu firmoj legaliai. Alga jo 1800e. O aš dirbu Lietuvoje. darbo sutartis terminuota. Esu pradirbus metus. Ar išeitų gauti paskolą. Kreipėmės į Šiaulių banką. Gautume, bet jie sako, kad trukdo mano sutartis. Gal yra kokia išeitis. O paskolą norime gauti būstui įsigyti. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Neringa, dėkui už klausimą. Šiaip yra du keisti dalykai Jūsų situacijoje. Pirmas yra tas, kad Šiaulių bankas būtų paskutinis bankas į kurį kreipčiausi dėl būsto paskolos po SEB, Swedbank ir Luminor. Tačiau didieji bankai, kurie siūlo geriausias sąlygas, šiuo metu neišdavinėja būsto paskolų tiems, kurie gauna pajamas užsienio valiuta. Taigi, jeigu jau buvote SEB, Swedbank ir Luminor bei gavote neigiamą atsakymą, tuomet derinkitės su Šiaulių banku arba kredito unijomis. Bet jeigu dar nebuvote TOP bankuose, tuomet rekomenduočiau ten apsilankyti. Jeigu jau ten bus neigiami atsakymai, tuomet kreipkitės į kredito unijas. Atminkite, kad kiekviena situacija yra individuali ir kiekviename banke reikalai gali pakrypti į skirtingą pusę - reikia bandyti. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Eimantas

Sveiki. Situacija: Asmuo vykdantis individualią veiklą (jeigu konkrečiau, tai gaunantis pajamas iš pokerio). 2015 metų vidutinės mėnesinės deklaruotos pajamos atskaičius mokesčius siekia 3000€. 2016 metų - daug didesnės. Tačiau turbūt jų negalima traktuoti kaip pastovių?! Būtų noras pasiimti būsto paskolą 100,000-150,000€. Klausimas: Kaip bankai reaguoja į tokios veiklos pajamas, ar būtų galimybė gauti būsto paskolą Jūsų nuomone? Gal mokant didesnį negu 15% pradinį įnašą? O jeigu atsirastų laiduotojas? Taip pat paskolos prašymo metu banko sąskaitoje būtų solidi sukaupta suma (didesnė negu imama paskola). Ar tiesiog bankai griežtai reikalauja pastovių pajamų ir skeptiškai žiūri į tokios veiklos gaunamas pajamas? Dėkui iš anksto už atsakymą. Gal per daug unikali situacija, bet tikiuos išgirsti bet kokį atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Eimantai, dėkui už klausimą. Pasiaiškinsim, pranešiu per 1-2 darbo dienas papildydamas klausimą. Įdomi tema.

+5Buvo naudinga
Eimantas

Dėkui už pastangas. Lauksiu atsakymo. ;)

+1Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Pasidomėjome per bankus ir unijas. Yra bankų ir unijų, kurios neatmeta galimybės finansuoti pajamas gaunančius iš pokerio. Bet kokiu atveju Jūsų situaciją vertins individualiai, labai priklausys nuo Jūsų situacijos, netgi išsilavinimo, amžiaus ir t.t. Daugeliu atveju laiduotojas, jeigu dirba Lietuvoje ir yra patikimas - padėtų. Atsakymai iš bankų:

  • DNB ir Šiaulių bankas - svarstytų, griežto NE nėra, bet nėra garantijų, priklausys nuo situacijos;
  • Unijos - svarstytų. Įdomi mintis, kad pajamas vertintų su 0,8% koeficientu;
  • Swedbank - Jūsų veikla nepriimtina bankui;
  • Medicinos bankas - bankas gaunamas pajamas iš azartinių žaidimų laiko netvariomis, tad išduotų tik esant laiduotojui;
  • SEB - šiuo metu pajamos iš lošimo verslo nevertinamos;
  • Nordea - bankui nepriimtina tokia veikla.

Pakalbėjus su bankais pastebėjome, kad atvejis su pokerio pajamomis yra naujas, tad jeigu pavyktų su kuriuo nors banku/unija susitarti - pasidalinkite, įdomu.

+9Buvo naudinga
Eimantas

Sveiki, ar papildymo iš SEB ir Nordea negavote? ;) Beje dėkui už informaciją. Būtinai pasidalinsiu informacija, po apsilankymų bankuose/unijuose.

+2Buvo naudinga
Steponas Jurele
Bankai.lt

Papildėme atsakymą dėl SEB ir Nordea.

+5Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų