Nebaigė darbų

Nebaigė darbų. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „nebaigė darbų“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Lina

Laba diena, Norėjau pasiteirauti, kaip siūlytumėte pasielgti šioje situacijoje; 2018 m. gruodį įsigijome būstą 79 kv. m. (II grupės nesudėtingas statinys) su žemės sklypu 85 proc. baigtumu įregistruotu registrų centre. Kuomet pasirašinėjome pirkimo pardavimo sutartį notarų biure statytojas nebuvo pabaigęs šių darbų: stogo apkalimas, vėdinimo kamino išvedimas dujiniam katilui, inžinerinės komunikacijos (dujos, elektra ir vanduo). Minėti darbai pirkimo pardavimo sutartyje nebuvo konkrečiai išvardinti, tačiau statytojas žodiniu patvirtinimu iki šiol žada, jog komunikacijos bus priduotos ir darbai pabaigti. Pradėjus domėtis ESO ir Rajono vandenų atsakingose institucijose paaiškėjo: elektros skaitikliui pastatyti reikalinga varžų matavimai, kurių statytojas nėra pateikęs ESO, dujoms reikalinga sertifikatai katilo ir vėdinimo kamino, kurio statytojas nėra pastatęs iki šiol, dėl vandens kadangi pagrindinė vandentiekio trasa praeina toliau nuo sklypo kur yra pastatas statytojas privalo gauti sutikimą iš siurblinės fizinio asmens (savininko), gavęs sutikimą jį pateikti institucijai ir tik tuomet galės prijungti vandentiekio, šito jis taip pat nėra padaręs. Šiuo metu statytojas visiškai atsisako bendrauti. Kokie turėtų būti veiksmai?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lina, dėkui už klausimą. Reikia žiūrėti į tai, ką sutartyje statytojas įsipareigojo pastatyti ir kokį baigtumą pasiekti. Jeigu pagal sutartį statytojas įvykdė darbus, tai statytojas neatsako. Jeigu sutartyje numatyti dalykai, kurie nėra atlikti - kreipkitės į teismą. Žodiniai susitarimai negalioja.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų