Papildomas įrengimas

Papildomas įrengimas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „papildomas įrengimas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Raimondas

Laba diena, Noriu pirkti sodo namą, kurio vertė 50 t. pradinis įnašas yra sukauptas. Jis pastatytas, tačiau tam, kad gyventi žiemą - reikalingas papildomas įrengimas, kuris kainuotų apie 10-15 t. eurų. Ar bankas teiktų paskolą? Dėkoju.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Raimondai, dėkui už klausimą. Įprastai bankai vengia finansuoti sodo namelius, nes tai yra nelikvidus turtas. Tačiau turtas turtui nelygus ir reikia individualaus vertinimo. Jeigu nepavyktų gauti paskolos bankuose - kreipkitės į kredito unijas, kurios galėtų būti lankstesnės tokio tipo situacijoms.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų