Paskolos padengimas

Paskolos padengimas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „paskolos padengimas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Laima

Sveiki, turiu būsto paskolą, paskolos mokėjimo terminas 30metų, ar galiu sumokėti paskolą per metus laiko?

Atsakyti
Bent

SEB banke gali inesti kokia nori suma ir kiek kartu. Sumazina imokas bet ne laikotarpi. Kai sumoki visa suma, taip radingsta paskola t.y. buni jau isimokejes ja.

+1Buvo naudinga
Tomas

Sveiki, Jeigu Seimas priims įstatymą dėl paramos jaunoms šeimoms, tai mes esame numatę butą, kurį norėtume įsigyti. Jo kaina apie 15-20 tūkstančių eurų. Esmė tame,kad namas kuriame yra butas yra 1914 m. statybos ir kiek žinome, draudikai nedraudžia ir taip bankai neišduoda paskolos.Ka tokiu atveju patartumete daryti? O perkant už savo nuosavas lėšas, valstybė subsidijuotu 25 proc.?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Kol dar nėra patvirtintas projektas, tad sunku komentuoti. Tačiau tikėtina, kad parama bus dalinama per bankus, imant kreditą. Įstatymo užuominose visur minimas kredito dalies padengimas, tačiau perkant sklypą be kredito būtų padengiama 15% sumos. Taigi, galbūt ir su perkamu būstu už savus pinigus bus kokių nors variantų. Reikia laukti.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų