Pavardės galiojimas

Pavardės galiojimas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „pavardės galiojimas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Eglė

Sveiki, Planuojame buta pirkti, ir pleriminarę sutartį norim pasirašyti, bet iškilo klausymas dėl pavardės galiojimo, nespėjau po vestuvių dar dokumentų pasikeisti su pavardę nauja. Tai iškilomklausymas kokia pavardė galiu pasirašyti. Ar su nauja ar su mergaitautinę per brukšneli nauja,kol pasikeisiu paso duomenis?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų