Prasta infrastruktūra

Prasta infrastruktūra. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „prasta infrastruktūra“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Jurga

Sveiki, turiu tokį gal neįprastą klausimą - kaip bankas pažiūrėtų į tai, kad neseniai gavusi būsto paskolą (praėjo apie 6 mėn.) ir įsigijusi būstą jau norėčiau jį parduoti? Ar tai turėtų įtakos mano kreditingumui ir bandymui gauti paskolą ateityje? Parduoti norėčiau dėl gyvenant paaiškėjusių aplinkybių, kurių negalėjau žinoti prieš pirkdama būstą ir kurios tiesiogiai su būstu ir jo kokybe nėra susijusios - tai greičiau platesnės infrastruktūros ir kaiminystės trūkumai.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jurga, dėkui už klausimą. Dėl kreditingumo neturėtų kilti problemų, tačiau visos aplinkybės sumuojasi ir kiekvienas bankas turi savo individualius vertinimo kriterijus, tad negaliu atsakyti kaip bankas pažiūrės. Tačiau pardavimas ir būsto paskolos sutarties sąlygų laikymasis - nėra nusikaltimas. Manyčiau viskas galima, derinkitės su banku tiesiogiai kaip atlikti procedūrą sumokant mažiau mokesčių.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų