Šiaulių regionas

Šiaulių regionas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „Šiaulių regionas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Žygimantė

Sveiki, mes gyvename Šiauliuose. Kaip supratau, kad Šiaulių regione nesuteiks lengvatos pirmajam įnašui dėl būsto paskolos gauti. Norėjau paklausti, ką jie tiksliai vadina regionu? Ar turi omenyje Šiaulių apskritį ar rajoną? Ar būstą nebus galima įsigyti su lengvata visoje Šiaulių apskrityje ar tik Šiaulių rajone? Būsiu labai dėkinga už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Žygimante, dėkui už klausimą. Regionu jie vadina ne miestą. T.y. viskas, kas yra už Šiaulių miesto ribų, rajonuose - yra regionai. Tačiau šis įstatymas dar nepatvirtintas seimo, tad laukiam, kol žinosime visas detales. Daugiau informacijos apie paramą regionuose čia.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų