Skirtingi miestai

Skirtingi miestai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „skirtingi miestai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Aurelija

Laba diena, esame susituokę su vyru ir gyvename Kaune. Tačiau norėtume įsigyti būstą Klaipėdoje. Pajamos svyruoja apie 1400 eurų į rankas. Kaip reaguoja bankas suteikdamas paskolas, kuomet dirbama viename mieste, o norima įsigyti būstą kitame? Ar būtina iš pat pradžių persikelti į kitą miestą, pradirbti 6 mėnesius ir tik tada teirautis dėl banko paskolos ir paramos savivaldybėje? Ačiū už atsakymus.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aurelija, dėkui už klausimą. Nebūtina gyventi kitame mieste, kad imti paskolą kitame mieste. Galite pirkti būstą ir gyvenant bei dirbant kitame mieste.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų