Sklypo įsigijimas

Sklypo įsigijimas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „sklypo įsigijimas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
artur

Sveiki, ar bankai finansuoja paskolą sklypo įsigijimui? (Namų valda) Planuojame statyti namą ir refinansuoti paskolą su būsto paskola, kai bus įrengta namo dėžė.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Artur, dėkui už klausimą. Įprastu atveju sklypo įsigijimo nefinansuoja bankai, nes nėra ką įkeisti. Turint įkeičiamo turto galbūt įmanoma bankuose. Sklypo finansavimas paprastesnis kredito unijose. Todėl galite mėginti skolintis kredito unijoje, o po to, kai pastatysite dėžutę, refinansuoti namo statybą su visu sklypu, banke.

+3Buvo naudinga
Asta

Sveiki, ar galima imti banko paskolą namo statybai ir tuo pačiu sklypo įsigijimui bendrai? Sklypas vertingas, labai gražioje vietoje, jau turime susitaupę 50 proc. sklypo sumos. Mūsų turima pinigų suma sudaro daugiau nei 15% visos sumos, kurios mes prašytume iš banko.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Asta, dėkui už klausimą. Priklausys nuo projekto ir banko ar unijos, šiaip įmanoma. Bet įprastai patogiau, kai sklypas perkamas ir pamatai statomi savomis lėšomis tam, kad būtų ką įkeisti, tuomet bankai finansuoja lengviau. Tai labai individualu: jūsų pajamos, šeimos sudėtis, projekto vietovė, pats projektas, lūkesčiai ir t.t. Siūlau kreiptis tiesiai į visus bankus ir derintis sąlygas. Jei nepavyktų susitarti dėl sklypo finansavimo - kreipkitės į unijas.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų