Sutarties sudarymas

Sutarties sudarymas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „sutarties sudarymas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

  1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
  2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
  3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Gintaras

Zmona nori perrasyti buta man kaip tai padaryti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Norint perleisti būstą vienam šeimos nariui kitam Lietuvoje, paprastai tai vyksta per dovanos arba perleidimo sutartį. Štai pagrindiniai žingsniai, kaip tai padaryti:

 1. Sutarties Sudarymas: Pirma, reikia sudaryti dovanos arba perleidimo sutartį. Ši sutartis turi būti sudaryta raštu ir jos turinys turi atitikti teisinius reikalavimus, įskaitant abiejų šalių sutikimą ir turtą, kuris perleidžiamas.

 2. Notaro Patvirtinimas: Ši sutartis turi būti patvirtinta notaro. Abi šalys (jūsų žmona kaip dovėdavė ir jūs kaip dovanotojas) turi susitikti su notaru, kad patvirtintų savo tapatybę ir sutikimą su sandoriu.

 3. Nekilnojamojo Turto Registras (NTR): Po to, kai sutartis patvirtinta notaro, reikia kreiptis į Nekilnojamojo Turto Registrą, kad būtų oficialiai užregistruotas naujas turto savininkas.

 4. Mokesčiai ir Rinkliavos: Gali tekti sumokėti tam tikrus mokesčius ar rinkliavas, susijusias su turtinės teisės perėjimu. Pavyzdžiui, gali būti taikomas dovanos mokestis, tačiau šeimos nariams dažnai taikomos išimtys.

 5. Dokumentai: Turėsite pateikti reikalingus dokumentus, pvz., asmens tapatybės kortelę ar pasą, nekilnojamojo turto dokumentus, galimai banko išrašą, patvirtinantį mokesčių sumokėjimą.

 6. Teisinė Konsultacija: Visada naudinga pasitarti su teisininku ar nekilnojamojo turto specialistu, kad užtikrintumėte, jog visi teisiniai aspektai yra tinkamai tvarkomi.

 7. Finansiniai Aspektai: Taip pat svarbu įvertinti bet kokius finansinius aspektus, susijusius su nekilnojamojo turto perleidimu, įskaitant draudimą, komunalines paslaugas, ir pan.

Atminkite, kad šie žingsniai ir reikalavimai gali skirtis priklausomai nuo konkrečios situacijos, todėl svarbu gauti tikslią ir naujausią informaciją.

+3Buvo naudinga
Žana

Kiek kainuoja sutarties sudarymas būsto paskolai gauti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Žana, dėkui už klausimą. Mokesčiai priklausys nuo banko, dažnai siūlomos akcijos ir pan. Daugiau mokesčių, kuriuos reikės mokėti notarams, vertintojams ir t.t. rasite čia: papildomi mokesčiai imant būsto paskolą.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų