Teritorijų sąrašas

Teritorijų sąrašas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „teritorijų sąrašas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Darius

Sveiki, Gal yra teritorijų sąrašas kuriose galima pirkti būstą su valstybės parama pirmajam būstui jaunoms šeimoms? Konkrečiai klaipėdos rajonas tarkime Trušeliai tinka ar ne jei būsto kaina iki 87 000 eur. Kitas klausimas jei paramos iš kart negauni ir stoji į eilę, labai tikėtina kad turtas kurį nurodome paraiškoje paramai gauti jau bus parduotas, ar tada areikia pildyti naują paraišką ar galima pirma gauti patvirtinimą jog parama bus teikiama ir tuomet pateikti norimo įsigyti turto adresą ( Komercinį pasiūlymą )

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dariau, dėkui už klausimą. Taip, Trušeliuose galite gauti paramą perkant būstą. Detaliau apie verčių zonas ir teritorijas pasiskaitykite čia: parama regionuose.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų