Unikalus adresas

Unikalus adresas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „unikalus adresas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Sandra

Sveiki. Planuojam įsigyti būstą pastate, kur vyks rekonstrukcija, bet statybos dar nepradėtos. Norim gauti būsto paskolą banke, kur mažiausios palūkanos, bet sužinojome, kad kol nėra unikalaus būsto adreso, bankas neduos paskolos. Adresas bus suteiktas maždaug po pusmėčio. Ar visur taip? Kokia gali būti išeitis? 15% pirmo įnašo turime. Dar problema, kad vyks būsto vertinimas jam nebaigiant statyti, reiškia paskola gali buti žymiai mažesnė, ir mums neužteks.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sandra, dėkui už klausimą. Taip, imant būsto paskolą, reikia, kad turtas turėtų adresą ir vertę, kitu atveju šio turto negalėsite įkeisti bankui ir bankas dėl to neišduos paskolos, nes nebus jokio garanto. Išeitis būna tik tokiu atveju, kai bankai būna partneriai tam tikrų objektų, tada būna viskas paprasčiau.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų