Užmiestis

Užmiestis. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „užmiestis“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Evelina

Sveiki, esame nesusituokę turime vieną vaiką, norime imti paskolą būstui, mano sugyventinis anksčiau turėjo problemų su kreditais ir anstoliais, bet jau 2metai turi pastovias pajamas viską yra išsimokėjęs. Pati uždirbu minimumą, vyriškis gauna 800eur ar yra galimybė gauti mum paskolą? Jei taip gal užmiestyje norint įsigyti kaip jaunai šeimai paprasčiau nei mieste? Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Evelina, dėkui už klausimą. Reikia vykti į banką ir pasiteirauti ar vyro kredito istorija yra saugi ir ar bankas, dėl jo prastos reputacijos praeityje, sutiks išduoti būsto paskolą. Bankas turi individualiai įvertinti vyro ir Jūsų šeimos kredito istoriją ir galimybes gauti būsto paskolą.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų