Vaikų negalia

Vaikų negalia. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „vaikų negalia“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Odeta

Sveiki, esu mama 2 vaikų (3m ir 12m su sunkia negalia). Dokumentiškai aš nesu vieniša mama. Dirbu ant pusės etato. Paskolos aš negausiu šitai puikiai suprantu. Bet aš turiu galimybę pirkti būstą notariškai tik pasirašius, kaip reikia viską daryti, kaip tai atsilieps savininkams ir man pačiai?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Odeta, dėkui už klausimą. Nelabai supratau situacijos ir kaip Jūs pirksite notariškai? Ar turite omenyje, kad žmonės parduoda patys pasirašydami sutartį, o Jūs jiems tiesiogiai mokėsite?

+3Buvo naudinga
Odeta

Būtent noriu notariskai ir mokant tiesiogiai, ar taip yra įmanoma?

Buvo naudinga
Ilona

Laba diena, noriu paklausti vaikų vardu, jų šeima 4 asmenų, gyvena nuomojame bute, vyras dirbantis, o žmona su dviem mažamečiais namie ir ji turi 3 grupės negalią iš vaikystės, bet šiuo metu jie dar nesusituokę. Kokia jų galmybė gauti paramą iš valstybės butui įsigyti. Savivaldybė prašymo nepriėmė. Lauksiu jūsų atsakymo. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ilona, dėkui už klausimą. Tik susituokusioms šeimoms paramos yra išduodamos, todėl ir atmetė. Kitas variantas "žmona" galėtų viena imti paramą, žinoma, jeigu jos pajamų pakanka gauti būsto paskolai ir įsipareigojimams padengti.

+3Buvo naudinga
Raminta

Laba diena. Esam jauna 4 asmenų šeima. Abu dirbame, gauname pastovias pajamas. Man 29 m. vyrui 32 m. Vaikai abu su klausos negalia (vidutinis neįgalumas), mažamečiai, darželinukai. Ar yra kokia kompensacija kuria būtų galima pasinaudoti Šiaulių mieste būstui įsigyti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Raminta, dėkui už klausimą. Taip, galėtumėte pretenduoti į paramą jaunoms šeimoms ir gauti 20% nuolaidą, nes turite mažamečius vaikus su vidutiniu neįgalumu. Kaip sako įstatymas:

  • buvę likę be tėvų globos (rūpybos) asmenys, iki jiems sukanka 35 metai, ar jų šeimos, taip pat šeimos, auginančios tris ar daugiau vaikų (įvaikių), neįgalieji arba šeimos, kuriose yra neįgaliųjų, – apmokama 20 procentų suteikto valstybės iš dalies kompensuojamo būsto kredito (ar šio būsto kredito likučio) sumos.

Tačiau taip pat turite atitikti ir kitas sąlygas. Pasiskaitykite būsto paramos įstatymą ir jeigu atitinkate sąlygas vykite į savo savivaldynbę pažymai gauti, o po to su pažyma į banką paskolos.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų