Vidutinė negalia

Vidutinė negalia. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „vidutinė negalia“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Ieva

Sveiki, Būstą įsigijome 2014 metais, gime antras vaikas 2014 05 pirmasis turi vidutine negale. Esamo busto kvadratura yra 45 kw Ar mes galetum gauti 20 procentu subsidija busto isigijimui?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ieva, dėkui už klausimą. Reikia kreiptis į savivaldybę, kad patikrintų esamą situaciją, turimo būsto plotą, šeimos sudėti ir pan. Galimybė manau, kad yra.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų