Vartojimo paskola būstui

Vartojimo paskola būstui. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „vartojimo paskola būstui“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Dovile

Ar galiu gauti kreditą 10000 € 60 m. laikotarpiui būsto pirkimui? Esu netekėjusi, turiu antrą pusę, jis prisidėtų prie grąžinimo. Atlyginimas mano 400€ į rankas. Kokios būtų mėnesinės įmokos.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dovile, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo to, kokias palūkanas gausite ir koks bus Jūsų vertinimas, priklausys ir įmokos dydis. Preliminari įmoka už būsto paskolą (bet ne vartojimo kreditą) ±20 metų laikotarpiui galėtų būti apie 50 eurų. Tačiau tik bankas įvertinęs situaciją galės pasakyti tikslias sąlygas. Vartojimo kredito su tokiu atlyginimu nemanau, kad gausite, dėl per mažo atlyginimo. Būsto paskola teoriškai įmanoma.

+5Buvo naudinga
Aurimas

Įmoka tikrai ne 40-50 eurų. 60 mėnesių vien be palūkanų po 167e gaunas per mėnesį. Autorei - Kreipkitės kartu su partneriu į bankus/unijas.

+2Buvo naudinga
Tomas

Laba diena, Būdamas jaunesnis dažnai persivesdavau pinigų į internetinių lažybų bendrovių saskaitas, tą padariau ir visai neseniai po ilgesnio laiko. Tuomet kilo mintis ar bankai stebi kur pervedami pinigai ir ar tai kažką įtakoja bankui vertinant tavo mokumą norint pasiimti būsto/vartojimo paskolą. Dėl to įdomumo dėlei norint pažiūrėti ką atsakys bankas užpildžiau paraišką Swedbank (nes juo naudojuosi) dėl 1000eur vartojimo paskolos 6 mėnesiams ir mano svarstymai pasitvirtino, paskambinus iš banko pasakė, kad banko netenkina, jog jūs statote pinigus lažybų bendrovėse ir jeigu nesinaudosite jų paslaugomis 4-6mėn galite pabandyti pildyti paraišką vėl. Taigi norėjau paklausti ar į tai atsižvelgia ir kiti bankai ir po kiek laiko į tai neatsižvelgs išviso, nes žvelgiant į 2-4 metų ateitį norėčiau pasiimti paskolą būstui. Dėkui už atsakymą

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Lažybose dalyvaujantis asmuo patenka į tam tikrą didesnę rizikos grupę. Manau, kad vertinimas priklausys nuo banko, o taip pat bus svarbu ir Jūsų darbinės pajamos. Nemanau, kad visur sulauksite neigiamo atsakymo. Pasiteiraukite ir kitur. Nebent pajamos iš lažybų yra Jūsų pagrindinės, tuomet manau, kad bankams tai bus nepriimtina.

+7Buvo naudinga
Tomas

Taip ir yra, iš kito banko sulaukiau pasiūlymo ( net ir 4 kartus didesnei paskolai), tik labai nuliūdo kai pasakiau, kad užklausą išsiunčiau smalsumo sumetimai :)

+2Buvo naudinga
Justas

Laba diena. Mes planuojam imti paskolą tvarkytis butui 10 000 eurų ir norime įsigyti automobilį kurio vertė apie 9000 eurų. Bet kaip suprantu bankai vienoje vietoje tokios paskolos neduoda kaip vartojamos, kuri yra max 10000. Ka tokiu atveju galima butu daryti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Justai, dėkui už klausimą. Jeigu pajamos pakankamos, tuomet yra galimybė gauti ir 19 tūkst eurų. Kreipkitės į kredito unijas ir bankus pasitikrinti ar Jūsų situacija yra pakankama gauti norimo dydžio sumas. Tik kreipkitės ne į vieną banką, o į kelis ir būtinai apsilankykite savo miesto kredito unijoje (čia būna palankios palūkanos). Jeigu paskolos negausite, tuomet patariu pakentėti ir taupyti savarankiškai arba susimažinti poreikius. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Justas

Nu žiūrint internete tas preminalias skaičiuokles tai mums duotų kad ir 27000 eurų. O jei imant iš kredito unijos po to nebus problemų ten po 5 ar 7 metu imant paskola būstui įsigyti? Neakcentuoja bankai jų kaip tų greitųjų paskolų? Nes žiūrėjau, kad Kauno kredito unija gerom palūkanom duoda.

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Bet koks skolinimasis, nesvarbu iš kur, o po to vėlavimas, kerta per reitingą. Kredito unija nėra kaip greitieji kreditai, bet vartojimo paskola tikrai neparodo Jūsų finansinio stabilumo. Jeigu galvojate ateityje imti būsto paskolą, tuomet nesvarbu ar imsite iš banko ar kredito unijos vartojimo paskolą, Jūsų kredito reitingui tai gali turėti neigiamos įtakos. Bet jeigu nevėluosite su įmokomis, esminės problemos nematau. Idealiausia iš viso nesiskolinti :)

O dėl Kauno kredito unijos, taip šiuo metu ten tikrai patrauklios palūkanos.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų