Bitcoin kursas, kitimo grafikas

Bitcoin yra virtuali valiuta, dar kitaip vadinama kriptovaliuta. Kriptovaliutos yra labai populiarios ir sakoma, kad tai gali pakeisti ateities mokėjimus ir konkuruoti su bankais. Bankai bijo kriptovaliutų plėtojimosi, nes ilgą laiką patys bankai vengė vyriausybių reguliavimo, o dabar atsiradus kriptovaliutoms, kurios yra visiškai nereguliuojamos ir labai patinka žmonėms, bankai lyg ir kovoja prieš kriptovaliutas, bet tuo pačiu supranta, kad blockchain technologija yra saugi mokėjimų ateitis ir patys bankai diegiasi savo saugius blockchain protokolus. Taigi, ar Bitcoin pavyks konkuruoti su bankais ir pasieks planuotus $25 - $500 tūkst. už vieną Bitcoiną ribą - laikas parodys. Tai, kad Bitcoin yra nereguliuojamas ir čia laikoma daug juodų pinigų - yra minusas, taip slepiami mokesčiai ir vyriausybės negauna pajamų. Bet Bitcoin yra pirmoji valiuta, kuri realiai pademonstravo proof-of-work (vertė už darbą) algoritmą. T.y. sukurti vieną Bitcoiną (2017 metų rugsėjį) kainuoja apie $1000, ir ši suma vis augs, todėl tikėtina, kad augs ir Bitcoino kaina. Bet ar kada susimastėte kiek kainuoja sukurti $5000 JAV dolerių? Praktiškai nieko - tiesiog atspausdinti. Čia ir yra didžioji kova tarp popierinės valiutos ir elektroninės - daugelis suvokia, kad FED, ECB, Kinijos bankas spausdina tiek pinigų, kiek reikia, o tai ir smukdo ekonomikas ir iššaukia dideles valstybių skolas. Kai kurios šalys net nesusidoroja su pinigų spausdinimo problemomis, pavyzdžiui Zimbabvė ar Venesuela, kur norint nusipirkti pieno, į turgų žmonės eina su pundu popierinių pinigų. Bitcoin Lietuvoje yra taip pat gana populiarus, o Lietuvos banko pozicija dėl kriptovaliutų yra neigiama ir Bitcoin vadina burbulu ir nepripažįsta kaip atsiskaitymo priemonės. Nors Lietuvos bankas labai skatina Fintech sritį.

Kokia bus Bitcoin ateitis - pamatysime. Viena aišku, kad blockchain technologija internetiniuose/elektroniniuose mokėjimuose yra inovacija ir bus naudojama ateinančius 10 metų.

Bitcoin kaina šiuo metu JAV doleriais (USD):

Bitcoin kaina šiuo metu eurais (EUR):

Jeigu norite paanalizuoti Bitcoin istorinius grafikus, susipažinti su pačia Bitcoin kriptovaliuta, tuomet rekomenduojame kolkas naudotis Currexy.com portale pateikta medžiaga. Šiuo metu Bankai.lt vyksta kriptovaliutų diegimo darbai, tad grafikus analizuokite čia: Bitcoin.

Bitcoin
0 BTC = 1 EUR
Euras
0 EUR = 1 BTC
 
Rugpjūčio 14 d. oficialus EUR / BTC kursas
Valiuta24

Bitcoin kurso kitimo grafikas

EUR/BTC
BTC/EUR
Gyvai
1 mėn.
3 mėn.
6 mėn.
1 metai
Visi

BTC kurso informacija

Šalis:
Bitcoin
Valiutos kodas:
BTC
EUR / BTC santykis:
0
BTC / EUR santykis:
0
Pokytis:
0,0000 0,0000%

Bitcoin banknotai

Bitcoin nominalai

Banknotų nominalai
Monetų nominalai
Bitcoin buhalterinis kursas ir oficialus kursas
Data nuo
iki
Data
Buhalterinis kursas
EUR/BTC
Oficialus kursas
EUR/BTC
Oficialus kursas
BTC/EUR
Duomenų nėra.
Duomenys atnaujinti
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Genovaote

Ar galima atidaryti saskaitą kriptovaliutai? Nupirkau ir noriu pervesti į Lietuvą. Vėliau keisti ir naudoti eurais.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Genovaite, dėkui už klausimą. Taip, galima. Tik kriptovaliutas turėsite konvertuoti į įprastas valiutas. Tam reikės kriptovaliutų keityklos paslaugų.

+6Buvo naudinga
Aleksandras

Sveiki. Kur lietuvuoja galima atidariti banko sąskaitą su kriptovaliuta saskaita

+13Buvo naudinga
Mantas

Sveiki, kokia procedūra vyksta išsigrinant kriptovaliutas į eurus (Jei buvo prekiaujama kryptovaliutu markete) ? Kiek, kokių mokesčių reikia mokėti ? Ar yra skirtumas mokesčiu atžvilgiu jei suma penkiaženklė ar šešiaženklė (asking for a friend).

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mantai, dėkui už klausimą. Norint išgryninti kriptovaliutas iš keityklos, reikia prekiauti tose kriptovaliutų keityklose kur turi euro sąskaitą. Tuomet kriptovaliutas išsikeičiate į eurus ir eurus iš keityklos pervedate į savo banko sąskaitą. Tik reikia žiūrėti bankus, kurie neblokuoja kriptovaliutų keityklų sąskaitų. Dėl mokesčių, mokate nuo pelno GPM 15%. Skirtumo dėl sumos nėra.

+5Buvo naudinga
Patinka turinys? Paremkite Bankai.lt autorius
Džiaugiamės Jus konsultuodami! Jeigu manote, kad mūsų projektas bei pateikti atsakymai yra Jums naudingi, prisidėkite prie projekto plėtojimo ir mus paremkite.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų